Yaşam

Konuşma engelli çiftin mutluluğu

Konuşma engelli çiftin mutluluğu
31.01.2016 19:05
| | |
6929

Konuşma ve duyma engelli bir çift, bugün dünyaevine girdi.

Konuşma ve duyma engelli bir çift, bugün dünyaevine girdi.

Beykozlu gelin Gülden Öztürk, Kastamonulu Halit Tekin ile hayatlarını birleştirmek için evet dediler. Ebra Uçar ve Serhat Tekin'in şahitliğini yaptığı nikah oldukça renkli sahnelere neden oldu.

Ocak ayının son gününde kıyılan nikahı Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıoğlu kıydı. Yenimahalle Dört Kardeşler Düğün Salonu'nda kıyılan nikâha gelin ve damadın çok sayıda akrabası katıldı.Nikâh öncesi Gülden ve Halit çiftiyle işaret diliyle anlaşan Başkan Yardımcısı Kaşıtoğlu, gelin hanımdan dört çocuk yapma sözü aldı. Alınan bu söz, düğüne katılan misafirler tarafından uzun süre alkışlandı. Nikâh sırasında yine Gülden ve Halit çiftinden işaret diliyle 'Evet' cevabını alan Kaşıtoğlu, nikâh defterini, evin reisi olarak damada takdim etti.

Nikâhtan sonra kısa bir konuşma yapan Başkan Yardımcısı Muharrem KaşıoğluEvin reisi her zaman erkektir fakat evin emanetçisi de kadındır” dedi. Kıyılan nikâhın ardından çiftin anne ve babası Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu ile hatıra fotoğrafı çekindi.Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Nikah, Düğün, Başkan Yardımcısı, Muharrem Kaşıtoğlu, Engelli Çift

reklam
1 Yorum
ferya05.02.2016 16:00:06

canım kuzenım benim ömür boyu mutluluklar dilerim..

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"