Klasman’ın tek Beykoz kadrosu, Kavacıkspor

  • 0
  • 7429
Klasman’ın tek Beykoz kadrosu, Kavacıkspor
Klasman’ın tek Beykoz kadrosu, Kavacıkspor
Klasman’ın tek Beykoz kadrosu, Kavacıkspor

İstanbul SAL Klasman Grubu karşılaşmaları başlıyor. Grupta, Beykoz’u tek takım olarak Kavacıkspor temsil ediyor.

Yeşil-Beyazlı ekip geçen sezon da İstanbul Mesudiyespor ile birlikte yer aldığı Klasman Grubu müsabakalarından umduğunu bulamamıştı.

Pazar Günü Beyoğlu Stadında yapılacak Irmakspor maçının hazırlıklarını tamamlayan Beykoz Temsilcisinde heyecanlı bir bekleyiş hâkim.

Kavacıkspor Takım Kaptanı ve aynı zamanda Yönetim Kurulu Üyesi Bedri Güntay ilk maçları öncesinde yapmış olduğu açıklamada, “Öncelikle Klasman Grubu maçlarının centilmenlik sınırlarında, Fair-Play Ruhunun hakim olduğu anları da beraberinde getirmesini diliyorum. Biz de her takım gibi maçlarımız öncesinde heyecan yaşamaktayız İnşallah Klasman maçlarına Irmakspor galibiyeti ile başlamak istiyoruz. Maçlara namağlup birkaç takımdan biri olarak başlamak da gurur verici. Beyoğlu Stadında da doksan dakikanın son düdüğü çalıncaya değin maçtan bir an bile kopmayacağız. Futbolcu kardeşlerim ile İnşallah beklentilerimizi karşılamış bir ekip olarak semtimize döneceğiz” şeklinde konuştu.

Kavacıkspor Futbol Direktörü Murat Yılmaz ise verilen arayı en iyi şekilde değerlendirme gayreti içerisinde olduklarını söylerken, “Kadromuza yeni kattığımız futbolcularımız da takıma tamamen adapte oldular. İyi bir hazırlık süreci yaşadık. Son çalışmamızı da gerçekleştirdik. Pazar günkü maçımıza her açıdan hazırız. İyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Bu süreçte bizlere katkıda bulunan, gerek mesajları gerekse de bizzat gelerek şampiyonluğumuzu kutlayan, Klasman Grubu müsabakalarımızda başarılar dileyen herkese şahsım ve kulübümüz adına teşekkürlerimizi sunmak istiyorum. İlçemizi en iyi şekilde temsil etme gayretinde olacağız” diye konuştu.

Spor Servisi

Beykoz Belediyspor’dan en özel okula ziyaret
Önceki Beykoz Belediyspor’dan en özel okula ziyaret
Beykoz'un öğretmeni kutlamalarda kriz geçirip öldü
Sonraki Beykoz'un öğretmeni kutlamalarda kriz geçirip öldü