Kızılay Beykoz'da ihtiyaç sahiplerine el uzatıyor

  • Güncelleme: 10.04.2021 21:39
  • Okunma: 2185 kez
  • Yorum: 1
Mustafa Gürkan başkanlığındaki Kızılay Beykoz Şubesi, Ramazan ayı öncesinde ilçedeki ihtiyaç sahiplerine yardım kolisi ulaştırdı.
Kızılay Beykoz'da ihtiyaç sahiplerine el uzatıyor

Ramazan ayı öncesinde ilçedeki yardım faaliyetlerini arttıran Türk Kızılay Beykoz Şubesi, yardım kolisi dağıtım faaliyetlerini hızlandırdı.

Mahalle muhtarlıklarıyla koordineli olarak gerçekleştirilen dağıtım faaliyetleri sırasında Yenimahalle, Göksu, Kavacık, Kanlıca, Anadolu Hisarı, Çubuklu ile Rüzgarlıbahçe'de tamamlandı.

Türk Kızılayı'nın Beykoz'daki yardım faaliyetlerine devam edileceği kaydedilirken, Şube Başkanı Mustafa Gürkan başkanlığındaki Yönetim Kurulu Üyeleri'nin de hafta sonu da dahil olmak üzere yardım kolisi ulaştırmaya devam ettikleri ifade edildi.

İhtiyaç sahiplerinin Beykoz'da Kızılay tarafından ulaşılmaya devam edileceği kaydedilirken dağıtım faaliyetlerinin Soğuksu, Gümüşsuyu, İncirköy, Paşabahçe ve Çiğdem Mahallelerinde sürdüğü bildirildi.

Haber Merkezi

Yorumlar (1 Yorum)

Selçuk (1 hafta önce)

Korona nedeniyle üç retsiz izindeyim çok madur durumdayım evim akrabamın kira vermıyom ama bu demek deyilki ihtiyaçım yok ev karın doyurmuyor iki çocuğum var eşimle beraber dört kişiyiz çok ihtiyacım olmasa yardıma baş vurmazdım efemdim devletimiz den para erzak yardımı bek liyorum efendim

Yorum Yaz