Güncel

Kitapların yolculuğu...

Kitapların yolculuğu...
2014.09.25 00:00
| | |
2754

Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı Beykoz Şubesi ve İstanbul Dragos Rotary Özel Irmak Anadolu Lisesi Interact ve MUN(Girişimcilik) Kulüpleri işbirliği ile düzenlenen proje devam ediyor.

Projenin Amacı;

TEGV’in okumayı yaygınlaştırma konulu etkinlik yılın da  Beykoz öğrenim birimi ile işbirliği yaptığımız Irmak Lisesi Interact ve MUN (Girişimcilik) Kulübü ile ortaklaşa yürüttüğümüz  kitapların yolcuğu isimli projemizin amacı kitap ile yeni dostluklar kurulması, toplumsal barışa katkı sağlaması ümidiyle elden ele kitapların okunmasını, düşüncelerin paylaşılmasını sağlamak ve okuma kültürünün artmasına öncülük etmek amacı ile kitaplar  İlk olarak  ırmak okullarından 20 çocuğumuzun okuduğu 20 kitap 10.03.2014 Pazartesi günü yola çıkarak Eğitim Gönüllüleri Beykoz biriminde ilk durağına geldi.

Beykoz biriminde de çocuklarımız okuduktan sonra yolculuğuna Türkiye genelinde ki birimlerimiz ve eğitim parklarımızla devam edecek olan kitaplar okunduktan sonra 30 Mayıs’ta tekrar ilk  durağına geri gelecek olup farklı kültürlerde ki çocuklarımızın yorumlarıyla anlam kazanmış olacak. Bir sonra ki dönem de kitapların yolculuğunun sürmesi dileğiyle.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Irmak Lisesi, MUN Girişimcilik, TEGV, Beykoz

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"