Güncel

Kiralık Yat Arayanların Rotası Boğaz Çocuğu

Kiralık Yat Arayanların Rotası Boğaz Çocuğu
19.08.2018 15:00
| | |
5567

Öyle ki özellikle hafta sonları için gündüz ve akşam saatleri farkı olmadan müsait durumda kiralık yat bulabilmek neredeyse imkansız hale geldi.

Artan nemin de etkisiyle yaz aylarının en bunaltıcı günlerini yaşadığımız şu haftalarda boğazda özel bir yat kiralayarak serinlemek isteyenlerin sayısında müthiş bir artış gözlenmeye başlandı. Öyle ki özellikle hafta sonları için gündüz ve akşam saatleri farkı olmadan müsait durumda kiralık yat bulabilmek neredeyse imkansız hale geldi. Hafta sonu gündüz saatlerinde Adalar ya da Boğazda yüzme turu yapmak isteyenler yoğun bir şekilde yat kiralama talebinde bulunurken akşam saatlerinde hava karardıktan sonra doğum günü kutlamak, evlenme teklifi etmek, yıldönümü yemeği yemek ve fasıl gecesi düzenlemek isteyenler de yat kiralama şirketlerinin kapısını çalıyor.

HANGİ ŞİRKETİN TERCİH EDİLECEĞİ ÇOK ÖNEMLİ

Gerçekten keyifli bir gün geçirmek ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız tercih edeceğiniz yat kiralama şirketini seçerken son derece titiz davranmalısınız. Öncelikle şirketlerin web sitelerini detaylı olarak incelemeli, gelişi güzel mi yoksa emek verilerek mi sayfa hazırladıklarını tespit etmelisiniz. Çalışmak istediğiniz şirketin web sitesine fiyat listesini koyup koymadığına da dikkat etmelisiniz çünkü bazı firmalar müşteri tipine göre farklı fiyat teklifleri sunabiliyorlar. Web sitesinde fiyatları detaylı olarak yazan bir şirket, yazmayan diğer şirketle kıyaslandığında kesinlikle ilk tercih olarak değerlendirilmelidir. Ayrıca daha sonra olumsuz durumlarla karşılaşmamak için anlaşma yaptığınız şirkete kaparo göndermeden önce hangi hizmetleri talep ettiğinizi en baştan detaylı olarak konuşmalı ve tüm konuşulanları Whatsapp ya da E-Mail üzerinden teyit ettirmelisiniz. Şirketten kiralamak istediğiniz yatın güncel fotoğraflarını talep ettikten sonra vaktiniz varsa kiralık yatın bağlı olduğu yere giderek bizzat görmeniz de faydalı olacaktır.

YAT KİRALAMA İŞİNDE ŞİMDİ M.O.D.A BOĞAZ ÇOCUĞU

10 yılı aşkın süredir boğazda yat kiralama hizmeti veren Boğaz Çocuğu, 3500'den fazla organize ettiği bireysel ve kurumsal turda 50.000'den fazla konuğu misafir etme başarısını gösterdi. Gerek internet siteleri gerekse sosyal medya sayfalarını profesyonelce kullanan şirket: kurumların ve bireylerin tüm yemekli ve yemeksiz turlarına ev sahipliği yapıyor. Sade boğaz turu, doğum günü, evlenme teklifi ve yıldönümü yemeği şirketin en sık organize ettiği turların başında geliyor olsa da yüzme turu, mezuniyet, kahvaltı, iş yemeği, bayi toplantısı, bekarlığa veda, düğün, nişan, iftar ve tüm akşam yemeği organizasyonları için de yat kiralama hizmetleri veriyor. Şirketin ana sitesi olarak kullandığı www.yatkiralama.com sitesine giriş yaparak kiralık yatlar için talep ettikleri saatlik ve günlük kiralama ücretlerinin yanı sıra, menü detayları ve fiyatları ile güzergah bilgisi, sık sorulan sorular, önceki yat gezilerinde amatör olarak çekilen video ve fotoğrafları görebilirsiniz. Son derece zengin içeriğe sahip web sitesi profesyonelce hazırlanmış ve ihtiyaç olan bilgilere ulaşabilmek çok kolay.

REZERVASYONU SON GÜNLERE BIRAKMAYIN

Bütçeniz ve zevkinize en uygun olan kiralık yat seçiminizi yaptıktan sonra hızlıca harekete geçmeli ve rezervasyon talebinizi iletmek için Boğaz Çocuğu ile temas kurmalısınız. Seçtiğiniz yat istediğiniz gün ve saatler için müsait durumda ise sizlerden kendilerine kaparo ödemesi yapmanızı isteyecekler ve kaparo için boğazda bir çok firmanın belirlediği miktar: organizasyon için ödenmesi gereken toplam ücretin yarısıdır. Hiçbir yat kiralama şirketi kaparo ödemesini almadan rezervasyon yapmaz, sadece kısa süreli geçici opsiyonlar alır ve kaparo mümkün olan en kısa süre içinde gelmediği takdirde opsiyonlar silinerek diğer müşterilerden gelen yat kiralama talepleri değerlendirmeye alınır. Kaparo göndererek kendi işinizi garantiye alacağınızı unutmamalı ve yaz aylarındaki kiralık yat talep yoğunluğunu da dikkate alarak rezervasyon işlemleri için elinizi çabuk tutmalısınız.. Aksi halde beğendiğiniz yatı bir başkası kendi adına ayırtmış olabilir. Bizden söylemesi..

Anahtar Kelimeler: Boğaz Çocuğu, Yat Kiralama

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"