Kimsesiz Fatma teyze Beykoz'da yeniden hayat buldu

  • Güncelleme: 30.11.2016 09:51
  • Okunma: 12377 kez
  • Yorum: 1
Önceki hafta sonu tedavisine başlanan yaşlı teyze Beykoz Devlet Hastanesi'nde hayata döndü.
Kimsesiz Fatma teyze Beykoz'da yeniden hayat buldu

Beykoz Devlet Hastanesi personelinin ilgisi, 1918 doğumlu Fatma Pakize Gün'ü yeniden hayata tutundurdu... Bir vatandaşın donmak üzereyken Beykoz Hisar Evleri'nin yakınında çöp konteynerinin yanında bulduğunu söyleyip, 112 acil servis ekiplerine teslim ettiği teyze Beykoz Devlet Hastanesi'ne getirildiğinde soğuktan donmak üzere ve ölümle burun burunaydı.

Beykoz Devlet Hastanesi'nin doktor ve hemşirelerinin yoğun çabası sonucu tekrar hayata tutunan Fatma Teyzeyi Yüce Mevla tekrar hayata bağışladı... Şu anda Beykoz Devlet Hastanesi yoğun bakımında gözetim altında tutulan Fatma Teyze'nin sağlık durumunun iyiye gittiğini söyleyen Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Süleyman Erdoğdu, "Fatma Teyze geldiğinde soğuktan donmak üzereydi." dedi.

112 acil servise Fatma Teyze'yi veren kişilere ulaşılmadığını ifade eden Dr. Erdoğdu, sağlık durumunun normale dönmesiyle Fatma Teyze'nin Sosyal Hizmetlere teslim edileceğini ifade etti. Süleyman Erdoğdu, "Beykoz Devlet Hastanesi personelinin çabaları ve Allah'ın takdiri ilahisiyle Fatma Teyze hayattadır" şeklinde konuştu.

Öte yandan şu ana kadar her hangi bir sahibinin çıkmadığı ve Fatma Teyze'nin İstanbul Kadıköy nüfusuna kayıtlı olduğu bilgisine ulaşılırken, ikametgah adresinin ise Beykoz Göztepe Mahallesi Hisar Evleri'nde gözüktüğü öğrenildi...

Öte yandan Hisar Evleri'nde oturan diğer site sakinleri ile yapılan görüşmelerde ikametgahın doğru olduğu, Fatma Teyze'yi başka yaşlı bir kadının baktığı ve o bakıcının ise şu anda nerede olduğunun bilinmediği ifade edildi...

Haber Merkezi 

Yorumlar (1 Yorum)

Gözden Aytekin (5 yıl önce)

Kıymetli hastanemizin başhekimi kendi hastaları hariç herkese çözüm buluyor, maşAllah!!!

Yorum Yaz