Kılıçdaroğlu’ndan İmamoğlu’na Beykoz talimatı

  • 2
  • 23315
Kılıçdaroğlu’ndan İmamoğlu’na Beykoz talimatı
Kılıçdaroğlu’ndan İmamoğlu’na Beykoz talimatı
Kılıçdaroğlu’ndan İmamoğlu’na Beykoz talimatı

KAS-DER Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık’ında aralarında olduğu bir heyet CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti.

Ziyarette, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Beykoz’da cam projesi ile ilgili çalışma başlatacaklarını ve bunun için İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile bir görüşme yaptıklarını kaydetti.

Kastamonulular Dayanışma Derneği (KAS-DER) üyeleri tarafından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na gerçekleştirilen iade-i ziyarette, KAS-DER Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na kendi imalatı olan bir çeşmi bülbül hediye etti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 23 Haziran seçimleri öncesi Kastamonulular Dayanışma Derneği (KAS-DER) Genel Merkezi’ni ziyaret etmişti… KAS-DER Genel Başkanı Remzi Şen’de kendilerine yapılan ziyarete, iade-i ziyarette bulunduklarını, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kendilerine göstermiş olduğu misafirperverlikten memnuniyet duyduklarını kaydetti.

Heyette yer alan KAS-DER Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık’da, cam sanatının Beykoz’un simgesi olduğunu, her seçim döneminde cam sektörüyle ilgili çeşitli vaatlere tanıklık etmelerine rağmen bu konuda samimi bir adımın şu ana kadar atılmamış olmasından üzüntü duyduklarını söyledi.

Öte yandan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun cam projesi ile ilgili çalışma başlatılacağını bu konuda İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile görüştüğü ve cam el imalathanelerine destek verilmesi gerektiğini KAS-DER heyetine söylediği belirtildi.

İmamoğlu’nun da kendisine cam konusunda çalışma ve program yapacağını belirterek, el sanatlarını el birliği ile tekrar eski haline getireceklerini söylediği öğrenildi.

Haber Merkezi

Beykoz'da denizde kaybolan Mustafa’dan acı haber
Önceki Beykoz'da denizde kaybolan Mustafa’dan acı haber
CHP Genel Başkanı Özgür Özel Beykoz’a geliyor
Sonraki CHP Genel Başkanı Özgür Özel Beykoz’a geliyor
Yorumlar (2 Yorum)

Burcu (5 yıl önce)

Beyfendi dogru soyluyo tek sorunumuz cam kaldi evlerimiz uzerimize cokucek hemen hallediliyodu imar isi kac ay gecti ayip be kardesim valla cubuklu halki perisan duyun sesimizi

Cemceyhun (5 yıl önce)

Camı bırakın imarı açın balkon yıkıldı çatı çöktü bahçede yatıyoruz siz hala cam peşindesiniz beykoz halkı sürünüyor.. Bugünün ahireti var bugün mazluma yarın size

Yorum Yaz