Güncel

Kent Konseyi yaşlıları unutmadı

Kent Konseyi yaşlıları unutmadı
20.05.2015 13:11
| | |
3350

Kent Konseyi Kadın Erkek Fırsat Eşitliği ve Aile Çalışma Grubu üyeleri, Göksu ve Mahmut Şevket Paşa’daki özel bakım evlerini ziyaret ederek yaşlılara sevgi ve hürmetlerini sundu.

Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi ve Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Emine Ünlü’nün başkanlığında gerçekleşen ziyarette yaşlılarla tek tek sohbet eden hatır ve ihtiyaçlarını soran üyeler bakım evi hizmet koşulları hakkında da yetkililerden bilgi aldı.  

İlçedeki bakım evlerine yaptıkları ziyaretle yaşlıların gönüllerini ve hayır dualarını almak istediklerini ifade eden Kent Konseyi Üyeleri, dinimizi ve örfümüzün yaşlılara büyük önem verdiğini, kendilerinin de yaşlılara değer gösterilmesi hususunda yeni nesillere örnek olmak istediklerini söylediler.   

Bakım evlerinde kalan yaşlıların rahatı ve memnuniyeti için imkanlar dahilinde yardımcı olacaklarını ifade eden Kent Konseyi üyeleri ilçedeki yaşlılara yönelik ziyaretlere devam edeceklerini belirttiler.  

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Göksu, Mahmut Şevket Paşa, Bakımevi, Beykoz Kent Konseyi, Kadın Erkek Fırsat Eşitliği ve Aile Çalışma Grubu, Emine Ünlü

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"