Eğitim

Kent Konseyi’nden Milli Eğitim’e ziyaret

Kent Konseyi’nden Milli Eğitim’e ziyaret
2014.11.26 00:00
| | |
3833

Beykoz Kent Konseyi Eğitim, Kültür ve Turizm Çalışma Grubu üyeleri, 24 Kasım Öğretmenler Günü ve Haftası kapsamında Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay’a bir ziyaret gerçekleştirdi.

Öğretmenler Günü’nü kutlamak, Beykoz Kent Konseyi’nde yapılan çalışmalar ve projeler konusunda bilgi vermek amacıyla yapılan nezaket ziyaretinde, Kent Konseyi Genel Sekreteri Fatih Çakır, Eğitim, Kültür ve Turizm Çalışma Grubu üyelerinden Selma Aktülün, Filiz Erdoğan, Aydın Kazancıoğlu ve Arzu Tamer hazır bulundu.

Beykoz Kent Konseyi 24 Kasım Öğretmenler Gününü Kutladı

Kent konseylerinin sivil toplum ağırlıklı kurumlar olduğuna vurgu yapan Komisyon Başkanı Emin Yavuz, günün anlam ve önemini belirten konuşmasının ardından, Konsey olarak hedeflerinin STK ve kamudan seçilmiş tüm üyelerle birlikte işbirliğiyle halinde çalışmalar yaparak, Beykozluluk bilincini tesis etmek olduğunu söyledi. Beykoz için, eğitim, kültür ve turizm konularında  İlçe Milli Eğitim ile ortak çalışma yapabileceklerini belirtti.

Kent Konseyi Genel Sekreteri Fatih Çakır ise Bozbay’a Beykoz Kent Konseyi’nin eski ve yeni dönem çalışmaları konusunda kısa bilgiler aktararak, yeni kurulacak Gençlik Meclisi ve üye temsilciliği için, okullara duyuru yapılması noktasında destek istedi.

Kent Konseyinin Eğitim, kültür ve Turizm çalışmaları için ellerinden gelen desteği verecekleri sözünü veren Kazım Bozbay ise Beykoz Kent Konseyi yeni dönem çalışmalarının hayırlı olmasını temenni ederek, başarı dileklerini iletti.

Ziyaretin sonunda komisyon üyeleri Kazım Bozbay’a çiçek ve tatlı takdim etti.

Haber Merkezi 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Kent Konseyi, 24 Kasım Öğretmenler Günü, Kazım Bozbay

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"