Sağlık

Kent Konseyi Başhekimi ziyaret etti

Kent Konseyi Başhekimi ziyaret etti
26.03.2015 13:04
| | |
3562

Beykoz Kent Konseyi Çalışma Grubu Üyeleri Beykoz Devlet Hastanesi Yöneticisi Dr. Süleyman Erdoğdu’ya bir nezaket ziyaretinde bulundu.

Çalışma Grubu Başkanı Nuri Yeşilbaş eşliğinde Başhekim Süleyman Erdoğdu’yu makamında ziyaret eden üyeler, yaklaşık 2 ay önce Beykoz Devlet Hastanesi başhekimliğine getirilen Erdoğdu’ya görevinde başarılar diledi.  

Ziyarette Kent Konseyi Kadın Erkek Fırsat Eşitliği ve Aile Çalışma Grubu olarak hayata geçirmeyi planladıkları çalışmalar hakkında bilgi veren üyeler ilçe sakinlerinin sağlık hizmetleriyle ilgili taleplerini de aktardılar.

Beykoz halkına üst düzey ve kaliteli sağlık hizmeti için yatırımların devam edeceğini ifade eden Başhekim Süleyman Erdoğdu, hastanenin bir bölümünün tamir ve tadilatta olması nedeniyle, tüm personelin çalışamadığını tamir işlerinin bitiminde ek personelin de alınmasıyla hedeflenen hizmete ulaşacaklarını söyledi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Beykoz Devlet Hastanesi, Başhekim, Dr. Süleyman Erdoğdu, Beykoz Kent Konseyi, Kadın Erkek Fırsat Eşitliği ve Aile Çalışma Grubu, Nuri Yeşilbaş

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"