Kent Konseyi, Dost Beykoz'u ziyaret etti

  • 0
  • 7329
Kent Konseyi, Dost Beykoz'u ziyaret etti
Kent Konseyi, Dost Beykoz'u ziyaret etti
Kent Konseyi, Dost Beykoz'u ziyaret etti
Kent Konseyi, Dost Beykoz'u ziyaret etti

Beykoz Kent Konseyi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Dost Beykoz'u ziyaret etti.

Beykoz Kent Konseyi Yöneticileri, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü tebrik etmek için Dost Beykoz Haber Merkezi'ni ziyaret etti.

Kent Konseyi Yöneticilerini, Dost Beykoz İmtiyaz Sahibi Kader Gür ağırlarken, ilçe genelinde Kent Konseyi'nin yaptığı çalışmalar konuşuldu. Kent Konseyi'nin ilçedeki önemiyle ilgili açıklamalarda bulunan Emin Yavuz, "Farklı siyasi görüşten insanların olması, en ayırt edici özelliği" şeklinde konuştu.

Yavuz, "Önemli olan burada proje üretmek, üretilen projeleri de hayata geçirmektir. İlçe üzerindeki yönetimin de bir nevi biraz daha siyasallıktan çıkartıp sivilleştirmektir. Bu yapının hizmet anlamında Beykoz düzeyinde daha da kullanışlı hale getirilmesi gerekiyor" ifadelerini kullandı.

"Dost Beykoz, Beykoz'a hizmet için var..."

Beykoz Kent Konseyi Üyesi Abdullah Yümsel'in de bulunduğu ziyarette geçmiş dönem yapılan, "engellilerin deniz girmesini kolaylaştıran yapının" konseyin önerisiyle yapıldığını belirtti.

Yümsel, "Yakın zamanda yaptığımız Seçimli Genel Kurul ile daha farklı ve dinamik bir yapıyla birlikte çalışmaya başladık. Umuyorum ki Kent Konseyi yeni dönemin de sokağa inecek erkeklere, kadınlara, gençlere ve çocuklara bizzat dokunarak, aslında günlük hayatta ulaşmak istedikleri yerlerin o kadar da ulaşılmaz olmadıklarını hissettireceğiz. Proje üretirsek adımızdan da söz ettirmeyi başarabiliriz" dedi.

Dost Beykoz İmtiyaz Sahibi Kader Gür, Kent Konseyi üyelerine yaptıkları ziyaretten dolayı teşekkür ederken, "Ziyaretiniz bizi çok memnun etti. Bundan sonra bizleri ziyaret etmek için Gazeteciler Gününü beklemeyin. Çıkın, gelin. Fikir alışverişin de bulunalım. Daha önce birçok kez ifade ettiğim gibi Dost Beykoz, ilçemize hizmet etmek için var" şeklinde konuştu.

Beykoz Kent Konseyi, ilk etkinliğini ise 21 Ocak'ta gerçekleştirecek. İstanbul Medipol Üniversitesi işbirliği ile birlikte Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek etkinliğin bütün gelirleri ise kanserle mücadele eden çocuklara bağışlanacak.

Yaklaşık bir saat süren ziyaretin ardından hatıra fotoğrafı çektirildi.

Haber Merkezi

Beykoz'da sokak hayvanlarına ünlü şefkati
Önceki Beykoz'da sokak hayvanlarına ünlü şefkati
Yaratılış bilimsel değil mi?
Sonraki Yaratılış bilimsel değil mi?
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz