Güncel

Kenan Işık'ı öldürdüler

Kenan Işık'ı öldürdüler
28.02.2016 09:52
| | |
11413

Dost Beykoz Başyazarı Muharrem Ergül, tiyatro sanatçısı Yusuf Kenan Işık'ın ailesiyle görüştü ve skandal ortaya çıktı.

Dost Beykoz Başyazarı Muharrem Ergül, tiyatro sanatçısı Yusuf Kenan Işık'ın ailesiyle görüştü ve skandal ortaya çıktı.

Dün gece saatlerinde Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, Kenan Işık'ın öldüğünü söyleyen bir twitt paylaştı. "Değerli tiyatro sanatçımız Kenan Işık'ı kaybettik. Onu daima gülen yüzüyle anımsayacağım. Mekanı cennet olsun" diye yazdı. Bunun üzerine haber siteleri de Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar'ı referans göstererek, "Kenan Işık öldü" haberleri yaymaya başladılar. Cumhuriyet Gazetesi dâhil birçok ulusal gazete bu haberi yaydı. Ancak durum farklıydı. Kenan Işık'ın en yakın dostlarından olan Beykoz Belediye eski Başkanı ve Dost Beykoz Başyazarı Muharrem Ergül, Kenan Işık'ın ailesiyle görüştü ve kendisinin hâlâ hayatta olduğunu bulguladı.

Dost Beykoz'a özel açıklama da yapan Muharrem Ergül, "Ailesi bu durumdan dolayı çok üzgün. Bu haberin kaynağı kim? Nasıl böyle bir haberi kimseye sormadan yaparlar, anlamakta güçlük çekiyorum. Sevgili Dostum Kenan Işık hâlâ hayattadır ve ailesiyle birlikte yaşam mücadelesini sürdürmektedir" şeklinde konuştu. Öte yandan Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar’ın tweetinin hâlâ sayfasında olduğu ve kaldırmadığı görüldü. 

WhatsApp İhbar Hattı: 0 (541) 464 6673 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Kenan Işık, Dost Beykoz, Baş Yazar, Muharrem Ergül, Sosyal Medya, Belediye Başkanı, Beşiktaş, Murat Hazinedar, Vefat

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"