Kemal Yıldız Beykoz'da ebediyete uğurlandı

  • Güncelleme: 11.05.2020 15:49
  • Okunma: 8645 kez
  • Yorum: 0
Tedavi gördüğü Marmara Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi'nde vefat eden Kemal Yıldız için Beykoz'da cenaze namazı kılındı.
Kemal Yıldız Beykoz'da ebediyete uğurlandı

CHP camiasının sevilen isimlerinden olan iş insanı ve eski meclis üyesi Kemal Yıldız için Beykoz'un Kavacık Mahallesi Yıldırım Beyazıt Camii'nde kılınan cenaze namazına çok sayıda tanıdık sima katıldı.

Saat 12.00'da kılınacağı açıklanan cenaze namazı yoğunluğun giderek artması üzerine 11.30'a alınırken, sosyal mesafeye uyulması konusunda sık sık uyarılar yapıldı. Merhum Kemal Yıldız için sevenlerinden helallik alındı. Siyasi parti temsilcileri ve Beykoz Belediyesi meclis üyelerinin de hazır bulunduğu namaz sonrası merhum Yıldız, Ümraniye Hekimbaşı Mezarlığı'ndaki aile kabristanlığında ebediyete uğurlandı.

Yoğunluğun artması üzerine cenaze namazının saatinde değişiklik yapılması sonucu çok sayıda kişi cenaze namazına yetişemediği için sitem ederken, ilgililer ise kalabalık olmaması için namaz saatinin değiştirildiğini açıkladı.

Evli ve 3 oğlan bir kız olmak üzere 4 çocuk babası olan 61 yaşındaki Kemal Yıldız, 2009 - 2014 yılları arasında Beykoz Belediyesi Meclis üyesi olarak aktif siyasette bulunmuştu.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Kemal Yıldız, Vefat, Cenaze

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz