Kelle İbrahim turnuvasında çeyrek final

  • 0
  • 5607
Kelle İbrahim turnuvasında çeyrek final

Kelle İbrahim Veteranlar Masterler Futbol Turnuvası'nda Grup maçları hafta içinde gerçekleşen müsabakaların ardından tamamlandı.

Beykoz İlçesinin en eski ve en uzun soluklu turnuvası olan Kelle İbrahim Veteranlar Masterler Futbol Turnuvası'nda Grup maçları hafta içinde gerçekleşen müsabakaların ardından tamamlandı.

 İki grupta toplam 14 takımım iştiraki ile başlayan heyecanda gruplarında ilk 4 sırayı alan 8 takım çeyrek final müsabakası oynamaya hak kazandı.

Hafta içinde Çarşamba-Perşembe günleri gruplarda son karşılaşmalar oynanırken fileler fazlası ile havalandı. Bu arada takımsal düzeyde başarıların yanı sıra gol krallığı noktasında da müthiş bir çekişme yaşanmakta. Halen Anadoluhisarı Takımından İrfan Avşar kaydettiği 12 gol ile zirvedeki yerini sağlama almış görünmekte.

Oynanan maçların ardından A Grubunda ilk dört sırayı elde eden Anadoluhisarı-Bağcılar-Kavacık Medistate Hastanesi ve Veteranlar Takımı, B Grubunda ise Ayyıldız-Osmanlıspor-Ortaçeşme Palamar ve Bosphorus Çeyrek finale adlarını yazdıran takımlar oldular. Turnuva Statüsüne göre Çeyrek Final eşleşmeleri şöyle oluştu ;

2 Ekim 2016 Pazar

18.00 Ayyıldızspor-Veteranlar

19.05 Osmanlıspor-Kavacık Medistate Hastanesi

20.10 Anadoluhisarı-Bosphorus

21.15 Bağcılar-Ortaçeşme Palamar

Elmalı puanı uzatmada aldı
Önceki Elmalı puanı uzatmada aldı
İmamoğlu’nun Beykoz ziyareti iptal oldu
Sonraki İmamoğlu’nun Beykoz ziyareti iptal oldu
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz