Sponsorlu Haber

Kelime oyunlarıyla hem eğlenin, hem de öğrenin!

Kelime oyunlarıyla hem eğlenin, hem de öğrenin!
11.10.2017 09:51
| | |
2235

Akıllı cihazların gelişimi ile birlikte hızla büyüyen mobil iletişim sistemlerinin oyun dünyasına yaptığı inanılmaz etki yadsınamaz durumdadır.

Mobil oyun sektörü adında bir sektör oluştu artık ve göz açıp kapayıncaya kadar milyonlarla ifade edilen sayılarda aktif kullanıcısı olan oyunlar ortaya çıkmaya başladı.

Kelime oyunları oyun severlerin çokça tercih ettiği oyun türlerinden biridir. Kelime oyunları, cihazın işletim sistemini fazla zorlamazlar. Boş vakitlerini hem eğlenceli, hem de beyin jimnastiği yaparak geçirmek isteyenler için birebirdirler.

Peki, sitemiz size ne sunuyor?

Mobil oyun bağımlıları için açtığımız bu web sitemizde sizlere en güzel, en popüler ve en güncel kelime oyunlarının takıldığınız bölümlerini sizlerle paylaşacağız. Google Play ve App Store uygulama marketlerinin en iyi oyunlarını sizler için indirip, bitireceğiz ve cevapları siz oyun severlerin bilgisine sunacağız.

Özellikle şu aralar oyun marketleri kasıp kavuran kelime oyunu “A Word” oyununa odaklanmış durumdayız. Yeni bir site olduğumuz için şu an fazla kategorimiz yok, ancak A Word kelime oyunu cevapları verme işlemimiz bittikten hemen sonra bunun gibi birçok kelime oyunun yanıtlarını yayınlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Nedir bu “A Word” oyunu?

2014 senesinde mobil uygulama yazılımı alanında faaliyet göstermek adına kurulan Apps.com.tr, A Word oyunu ile mobil kelime oyunu severlerin ilgisini yakalamak istiyor. Oyun hem Android, hem de iOS ile çalışan cihazlarda çalışabiliyor.

Bir milyondan fazla kişi tarafından indirilmiş ve yıldız değerlendirmesinde 5 üzerinden 4.7 almış bir oyundan bahsediyoruz. “A Word” oyunu da diğer kelime oyunlarında olduğu gibi kelime tahmini üzerine kurulu bir oyundur. Karşımıza belirli sayıda karışık bir biçimde yer alan harf petekleri çıkıyor, verilen ipuçlarının yardımıyla bu harfleri düzgün bir sıraya getirip anlamlı kelimeler çıkarmaya çalışıyoruz. Kelimeler bulundukça seviye atlanıyor, seviye atlandıkça karşımıza daha büyük, daha karmaşık harf petekleri çıkıyor. Alınan puanlar sayesinde oyuncular hem arkadaşlarının, hem de tüm “A Word” oyuncularının arasındaki sıralamalarını görebiliyorlar.

Takıldığınız bölümler olursa, hiç üzülmeyin! A Word cevapları ve bunun gibi birçok kelime oyunun cevapları bu sitede!

Anahtar Kelimeler: Mobil Oyun, Kelime Oyunu, A Word

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"