Spor

Kazanan Beykoz futbolu olsun

Kazanan Beykoz futbolu olsun
18.04.2016 13:23
| | |
3445

U-19 Türkiye Şampiyonası İstanbul elemelerinde karşılaşacak olan Beykoz 1908 ve Çubukluspor yetkilileri maç öncesi dostluk mesajları verdi.

U-19  Türkiye Şampiyonası İstanbul elemelerinde salı günü Paşabahçe Stadı'nda oynanacak Beykoz 1908 ve Çubukluspor maçı öncesi iki takım yetkilileri dostluk mesajları verdi.

Ortaçeşme Stadı'nda oynanacak U-13 Ligi Çubukluspor, Başıbüyükspor maçından önce oynanan Kavacıkspor, Sultanbeylispor maçını yan yana izleyen Çubukluspor Başkan Yardımcısı Levent Gürsoy ve Beykoz 1908 Alt Yapı Sorumlusu Mehmet Şahin oynanacak derbi maçıyla ilgili olarak yaptıkları açıklamada; "Salı günü Türkiye Şampiyonası yolunda önemli bir maç oynayacağız. Hazırlıklarımızı sürdürüyoruz.Sonuç ne olursa olsun bir takımımız Türkiye Şampiyonasında  ilçemizi temsil edecek. Dostça kardeşçe,centilmence bir maç olmasını, hak edenin kazanmasını diliyoruz. Kim kazanırsa kazansın kazanan Beykoz futbolu olsun" dediler.

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Dostluk, Derbi, Maç, Çubukluspor, Beykoz 1908 AŞ, Levent Gürsoy, Mehmet Şahin, U19 Ligi

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"