Kazada ölen arkadaşını bıraktı kaçtı…

  • Güncelleme: 15.01.2015 00:11
  • Okunma: 28364 kez
  • Yorum: 3
Beykoz Akbaba yolunda hatalı sollama sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü… Diğer bir kişi ise ölen arkadaşını bırakarak kaçtı.
Kazada ölen arkadaşını bıraktı kaçtı…

Beykoz Akbaba yönünden Kavacık istikametine giden Tofaş Marka araç hemen önünden giden Doblo marka aracı hatalı bir şekilde sollayınca karşı yöndeki 15 BK kodlu, Kadıköy Beykoz seferini yapan halk otobüsünün altında kaldı… Görgü tanıkları  Tofaş marka aracın hatalı sollama yaptığını doğrularken, araç şoförünün öldüğü ifade edildi. Diğer bir kişinin ise kazadan etkilenmediği ve olay yerinden kaçtığı kaydedildi.

Kaza mahalline ilk olarak Tokatköy’de ikamet eden Feyiz Duran isimli vatandaş geldi…  Polise haber vermesiyle ekipler olay mahallini kontrol altına alarak yolu bir süre araç trafiğine kapattı. Yapılan incelemelerin ardından araç şoförü Sinan Akarsu’nun çarpmanın etkisiyle olay yerinde öldüğü tespit edilirken, yanındaki arkadaşı Sezgin Usta’nın ise olay yerinden kaçtığı tespit edildi.

Akşam saat 22.00 sularında meydana gelen kaza sonrası ölen Sinan Akarsu Beykoz Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Tofaş marka aracın içinde yer alan Sinan Akarsu ve Sezgin Usta’nın alkollü oldukları yönünde şüpheler olduğu ve kesin sonucun yapılacak otopsinin ardından belli olacağı belirtildi.

Halk otobüsün şoförü ise yara almadan kazayı atlattı… Kazaya karışan araçların çekilmesiyle yol tekrar ulaşıma açılırken Tofaş marka aracın tamamen hurdaya döndüğü görüldü.

Haber Merkezi

Yorumlar (3 Yorum)

mehmet gür (6 yıl önce)

ben o adamın çocuklarıyla arkadaşım ve kubilay akarsu ve serhat akarsuyu tanıyorum çocukları serhat akarsu babasını uzun zamandır görmemiş ve daha da görmiycek

huseyin parlak (6 yıl önce)

kaza oldktan sonra orda ilk gelenlerden biriyim hatta araba çalısıyodu arabayı istop ettirmek için arabamdan çekiç tornavida aldım kutup başını çıkartmak için ben geldiğimde kaçtı denilen vatandas yerde yatıyodu öldüğünü zannettik başının altına bir arkadaş gaste koydu biz arabanın içindeki arkadaşı çıkarmak için arabanın kapılarını açmaya çalıştık o sırada yatan arkadaş kalkıp o benim kardeşimdir diyodu ambulans çağırdınızmı dedi ve ilk itfaye geldi o zamana kadar oradaydı cenaze sahiplerinin başı saolsunn

gmüş (6 yıl önce)

kaçtı demeniz tamamen yanlış sezgin usta kazanın şokuyla hastaneye gitmiştir ve yanındakinin arkaşı olduğunu hastanede öğrenmiş kazayı kendisinin yatığını sanmış ancak arkadaşının öldüğünü hastanede öğrenmiş hastaneye nası geldiğini bile hatırlamıyormuş lütfen işin nası oldugunu bilmeden insanlara kaçtı bıraktı ğibi yaftalar yapıştırmayalım habercilik kulaktan duyma bilgilerle olmaz düzelme yaparsanız iyi olur

Yorum Yaz