Kaynarca’nın yolları asfaltlanıyor

  • 0
  • 8263
Kaynarca’nın yolları asfaltlanıyor
Kaynarca’nın yolları asfaltlanıyor
Kaynarca’nın yolları asfaltlanıyor
Kaynarca’nın yolları asfaltlanıyor
Kaynarca’nın yolları asfaltlanıyor

Beykoz’da yürütülen asfalt ve yol genişletme çalışmalarıyla Kaynarca Mahallesi’nin yolları pırıl pırıl bir çehreye kavuşuyor.

Kaynarca’ya verilen kapsamlı hizmetle ekipler, kış aylarına rağmen geceden sabaha kadar hummalı bir çalışma yürütüyor. Kaynarca Mahallesi uzun yıllardır ihtiyacı olan yol genişletme, asfaltlama ve bakım çalışmalarına nihayet kavuştu. Beykoz Belediyesi’nin girişimleri neticesinde İBB tarafından başlatılan çalışma kapsamında ekipler mahallenin yollarını yenilemek için yoğun mesai harcıyor.

Yol kenarları ekipler tarafından kato makineleriyle traşlanarak sürüş güvenliği için genişletilirken gece ekipleri sabaha kadar asfalt serim çalışması yürütüyor. Asfalt serimini tamamlayan ekipler yol kenarlarında yağmursuyu kanallarını da açıyor.

Kaynarca’da Kabakoz Köprüsü’nden itibaren Dereseki’ye kadar olan tüm yollar asfaltlanacak ve dar olan yerler genişletilecek. Bugüne kadar Beykoz Caddesi, Fener Caddesi, Dereboyu Caddesi’nde çalışmalar tamamladı. Kabakoz Caddesi’nden Dereseki’ye kadar olan kısım da büyük oranda bitti. Kartalyuvası ve Kayın Çıkmazı’nda ise çalışmalar devam ediyor. 

Dereseki'de Çalışmalar Sürüyor

Asfalt çalışmaları kapsamında Dereseki Mahallesi’nin yolları da asfaltlıyor. Ekipler Dereseki Mahallesi’nde Kaynarca Caddesi, Sırmakeş Caddesi ve Hocaoğlu’nda çalışmalarını tamamladı. Dereseki Caddesi’nde ise çalışmalar yoğun şekilde sürüyor.

Başkan Çelikbilek: “Beykoz’un Çehresi Güzelleşiyor”

Asfaltlama ve yol çalışmalarıyla ilçenin tüm cadde ve sokaklarını temiz ve düzenli bir görünüme kavuşturmayı hedeflediklerini söyleyen Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek: “Geçen 5 yılda İBB ekiplerinin de desteğiyle ilçe genelinde 552 bin ton asfalt serimini tamamladık. Yol bakım ve asfaltlama çalışmalarında aciliyet taşıyan yerlere öncelik veriyoruz. Kavacık’tan Anadolukavağı’na, Anadolufeneri’ne kadar tüm ilçeye bakarsanız yolların iyileştiğini, kaldırımların yenilendiğini ve Beykoz’un çehresinin güzelleştiğini göreceksiniz. Kaynarca Mahallesi uzun zamandır böylesine kapsamlı bir çalışmayı bekliyordu. Bu çalışmada da İBB’nin katkısı büyük, asfalt ve yol çalışmasını tamamlanmasıyla mahalle sakinleri daha geniş ve bakımlı yollara kavuşacak” dedi.

Haber Merkezi

Aşure bereketi Beykoz’u kuşatıyor
Önceki Aşure bereketi Beykoz’u kuşatıyor
SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi
Sonraki SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz