Kaymakam ve zabıta Beykoz'da pazara girdi

  • 10.09.2020 14:29
  • Güncelleme: 10.09.2020 14:29
  • Okunma: 5031 kez
  • Yorum: 0
Kovid-19 tedbirlerinin denetimlerine hızla devam eden Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli bu kez Paşabahçe'de denetimlerde bulundu.
Kaymakam ve zabıta Beykoz'da pazara girdi

Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli ile Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Sağlam, beraberindeki ekiplerle birlikte Paşabahçe Mahallesindeki işletmelerde, cadde ve sokaklarda halka açık oturma alanları ile semt pazarında Kovid-19 kapsamında uyulması gereken kuralları denetledi.

Vatandaşların isteklerini de ayrıca dinleyen Kaymakam Çiçekli, sürekli notlar alarak sorunlara yönelik adımlar atılacağını dile getirdi.

Kafeterya, kahvehane, lokanta, cami lokali gibi alanlarda denetleme yapan Çiçekli ve beraberindekiler, maske takmayan vatandaşları uyararak, toplum sağlığı açısından maske takmaları gerektiğini söyledi.

Ekipler, işletme sahiplerini maskesiz müşteri kabul etmemeleri konusunda uyardı.

Çiçekli, vatandaşlardan tedbirlere uyulması konusunda ısrarcı olmalarını isterken, ilçe genelinde tedbirlere uymada sorun yaşanmadığını söyledi.

İçişleri Bakanlığının genelgesi üzerine yapılan denetimlerin başta ilçeler olmak üzere İstanbul'un her bölgesinde istikrarlı bir şekilde sürdürüleceği öğrenildi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz