Kayınvalidesine Beykoz'dan 12 milyona villa aldı

  • 1
  • 35035

Fenerbahçeli futbolcu Mesut Özil, kayınvalidesi Gülter Gülşe için Beykoz Acarkent'ten 12 milyon liralık villa satın aldı.

İngiltere'de futbol oynadığı sırada hayatını birleştirdiği 2014 Türkiye güzeli Amine Gülşe ile mutlu bir hayat sürdüren Mesut Özil, kayınvalidesinin daha yakın ikamet etmesi için Beykoz Acarkent'ten bir villa satın aldı.

Fenerbahçe'ye imza attıktan sonra kızı Ela ve eşi Amine ile birlikte İstanbul'a taşınan Mesut Özil, kurdukları hayat düzeninin kalıcı hale gelebilmesi için bir hamle daha yaptı.

Üsküdar Çamlıca'da Elif Dürüst'ün villasını satın aldıktan sonra buraya yerleşen Özil, eşi Amine Gülşe'nin isteği üzerine kayınvalidesine de Beykoz'dan villa aldı.

Kayınvalidesi Gülter Gülşe’ye Acarkent’ten 12 milyon liraya bir villa alan yıldız futbolcu, eşinin annesinden ayrı kalmasına gönlü razı olmadığı iddiaları yapıldı.

Haber Merkezi

Beykoz Konakları Kavşağında feci kaza 2 yaralı
Önceki Beykoz Konakları Kavşağında feci kaza 2 yaralı
Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti
Sonraki Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti
Yorumlar (1 Yorum)

Serdar (3 yıl önce)

Kimin ne kazandigina aldigina gozum yok ama şu uçuruma bak, hayattaki adalete bak! Gelir dagilimina bak!! Sonrada futbolu niye sevmiyorsun diyorlar!! Anlayana

Yorum Yaz