Ekonomi

Kayalar Pastaneleri’nde 20. Yıl coşkusu

Kayalar Pastaneleri’nde 20. Yıl coşkusu
2014.09.04 00:00
| | |
6462

4 şubesiyle Beykoz’un en büyük pastaneler zinciri olan Kayalar Pastaneleri kuruluşunun 20. yılında personelinin ödüllendirdi.

Paşabahçe Spor Kulübü Sosyal Tesisleri’nde personeline seslenen işletme sahibi Adil Kaya, 20 yıl önce girmiş oldukları pastanecilik sektöründe ilk günkü heyecanı taşıdıklarını ve yaklaşık 45 personeliyle her geçen gün daha iyi olduklarını söyledi.

Kardeşi Hüseyin Kaya ile birlikte sektörde oldukça başarılı olduklarını da vurgulayan Adil Kaya, özel günler ve zaman zaman yapmış oldukları yeniliklerle müşterilerinin beğenisini kazandıklarını ve bu sayede Beykoz’da geniş bir alana hitap ettiklerini söyledi.

Kurum içinde barnaş ayırımına önem vererek üretim yaptıklarını da söyleyen Adil Kaya, yaş pasta, kurabiye, simit ve tatlı bölümlerinin ayrı ayrı üretim yaptığını ve ayrı yöneticilerinin olmasının başarıda önemli etken olduğunu da sözlerine ekledi.

Kayalar pastaneleri kuruluşunun 20. yılında, yaş pasta dalında Muharrem Kurban, kurabiye dalında Mesut Sakallı, yönetici dalında Cengiz Tepecek, tezgahtar Ahmet Hazma ve pazarlama branşında ise Erkan İşçi’yi ödüllendirdi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Kayalar Pastanesi

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"