Kavrak Ailesi AK Parti listesinde

  • Güncelleme: 07.04.2015 21:39
  • Okunma: 16149 kez
  • Yorum: 0
Uzun süredir heyecanla beklenen AK Parti Aday listeleri açıklandı. Sürpriz isimlerin yer aldığı listelerde 53 yıl sonra Kavrakoğlu ailesinden de bir isim var.
Kavrak Ailesi AK Parti listesinde

27 Mayıs Darbesinde idam cezası alan 12’lerden biri olan, ancak daha sonra çıkarılan afla kurtulan Rize Mebusu Osman Kavrakoğlu’ndan sonra Kavrakoğlu Ailesi’nin Gaziantepli gelini Serpil Kavrak Memleketinden Milletvekili Adayı oldu.

Dost Beykoz Yazıişleri Müdürü Sinan Kavrak’ın kuzeni Süleyman Kavrak’la evli olan Serpil Kavrak iki çocuk annesi ve Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olup aile şirketi olan Kavrakoğlu AŞ’de avukatlık yapıyor. 

Kadıköy İlçe Teşkilatı’nda yaptığı başarılı çalışmalardan sonra parti büyüklerinin de tavsiyeleriyle Memleketi Gaziantep’ten Aday Adayı olan Avukat Serpil Kavrak 7. Sıradan listeye girdi. 2011 seçimlerinde AK Parti’nin 9 milletvekili çıkardığı Gaziantep’te bu kez listenin 7. Sırasında Serpil Kavrak var. Toplam 12 milletvekili çıkaran Gaziantep’te Kavrak’ın seçilmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz