Spor

Kavacıkspor zirveyi takibe devam ediyor

Kavacıkspor zirveyi takibe devam ediyor
31.10.2017 21:26
| | |
3405

İstanbul Süper Amatör Lig 5. Grubunun Beykoz temsilcilerinden olan Kavacıkspor, grubunda zirve yarışını yakından takip ediyor.

Bu sezon başında yılların ardından suni çim zemine kavuşan ve adını Kavacıkspor, 15 Temmuz Şehitleri Stadı olarak değiştiren Yeşil-Beyazlı Kulüpte yüzler gülmekte.

Kavacıkspor Futbol Direktörü Murat Yılmaz yaptığı açıklamada, "Biz sonuç odaklı bir futbola takılıp kalan bir ekip değiliz. Her maçımıza aynı heyecan ile çıkıyor ve zayıf-güçlü takım ayrımı yapmıyoruz. Bu ana kadar çıkmış olduğumuz 8 maçtan 4 galibiyete ikişer beraberlik ve mağlubiyet aldık. Grubumuzda lider olan İstanbul Siirtspor ile 9 ikinci ve üçüncü sıradaki rakiplerimiz ile ise üçer puan farkımız var. Dolayısı ile ilk yolunda iddialı takımlardan biri konumundayız. Takım olarak bir birini çok iyi tanıyan ve anlayan isimlerden kurulu bir ekibiz. Sezon başında aramıza dahil olan futbolcu kardeşlerimiz ise takıma çok çabuk uyum sağladılar" diye konuştu.

Kavacıkspor Takımı Genel Kaptanı Ahmet Öztürk ise bu sezon farklı bir görüntü çizmekte olduklarını söylerken, "Süper Amatör Lige bir önceki çıkışımızda maalesef başarılı olamamıştık. Geçen sezon yeniden çıktığımız ligde kalıcı takımlardan biri olmak istiyoruz. Şu ana kadar bazı şanssız maçlar dışında hedeflediğimiz puanları aldık. İlk iki için iddiamız devam ediyor. Kavacık Mahallemizi ligde en iyi şekilde temsil etme gayretinde olduk. Ben buradan Kavacık Mahallemiz sakinlerine seslenmek istiyorum, gelsinler, takımlarını iç saha maçlarında yalnız bırakmasınlar" şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Kavacıkspor

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"