Spor

Kavacıkspor yöneticileri rahatsız

Kavacıkspor yöneticileri rahatsız
06.03.2017 23:46
| | |
3373

Kavacık Spor Kulübü Başkanı Yusuf Kesici'nin, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'e yönelik yapmış olduğu açıklama, kulübün bazı yöneticlerinde rahatsızlık yarattı...

Bir araya gelen Kavacıkspor’un sekiz yöneticisi bir basın açıklaması yaparak, durumundan rahatsız olduklarını ve Yücel Çelikbilek ile Kavacıkspor Külübü arasında hiçbir sorun olmadığını belirttiler.

Kavacıksporlu sekiz yöneticinin imzasını taşıyan açıklamada şöyle denildi:

Beykoz ve Kavacık kamuoyuna duyuru;

Yerel basınımızda yer alan, Beykoz Belediye Başkanımız Sayın Yücel Çelikbilek ve kulübümüzün adı ile yayınlanan haberler Kavacık Spor Kulübümüzü derinden üzmüş ve rahatsız etmiştir.

Kavacık Spor Kulübümüzün amacı Beykoz'un çocuklarına hizmet etmek ve başarılı sporcular yetiştirip Türk sporuna katkı sunmaktır. Bünyesinde yaklaşık 600 kız/erkek sporcu bulunan kulübümüzün adının çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitiminin dışında başka bir amaçla anılması Kavacık Spor Kuiübü'nün onaylamadığı bir durumdur.

Kavacık Spor Kulübü Yönetimi olarak Beykoz Belediye Başkanı Sayın Yücel Çelikbilek ve Beykoz Belediyesi ile herhangi bir husumetimiz bulunmamaktadır.

Beykoz Belediye Başkanımız Sayın Yücel Çelikbilek ve Beykoz Belediyesi ailesine Kavacık Spor'a ve Beykoz gençlerine yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz.

Anahtar Kelimeler: Kavacık Spor Kulübü, Yusuf Kesici, Açıklama

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"