Kavacıkspor yeni sezon için ilk idmanını yaptı

  • 0
  • 7233

Beykoz'un SAL temsilcisi Kavacıkspor 2019-20 Sezonu için çalışmalarına başladı.

Son iki sezonda Bölgesel Amatör Lige çıkma yolunda İstanbul Süper Amatör Lig Yükselme Grubunda mücadele eden Yeşil- Beyazlı ekip yeni sezonun ilk çalışması için Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadında idi.

Sezonun kazasız, belasız, sakatlıkların olmadığı bir şekilde geçmesi için Kesilen Kurban ve edilen duaların ardından Beykoz ekibi ilk antrenmanına çıktı. Kavacıkspor Futbol Direktörü Murat Yılmaz yaptığı açıklamada,  "Yeni sezon öncelikle camiamıza sonrasında tüm amatör futbol camiası için hayırlı olsun, hak edenin hak ederek başarıya ulaşmasına vesile olsun. Bu sezon aramızdan ayrılan arkadaşlar da oldu, yeni katılanlar da…yeni transferlerimizi önümüzdeki haftadan itibaren kamuoyu ile paylaşacağız. Öncelikli hedefimiz yer aldığımız lige katkı sunabilmek ve kulübümüzü en iyi şekilde temsil edebilmek olacak ” diye konuştu.

Kavacıkspor Kulüp Başkanlığı görevi dışında işin bir de saha içinde üstlendiği rol ile de bilinen Bedri Güntay, bir sezon daha sahada olacağının mesajını verirken,  "2019-20 Sezonu hepimiz için hayırlı olsun. Hem bizlerin, hem de bizleri tribünlerden izleyen seyirciler için renkli görüntüler ile geçecek bir sezon niyaz ediyorum. Allah kazasız, belasız sakatlıkların yaşanmayacağı bir sezonu bizlere nasip etsin ” şeklinde konuştu.

Spor Servisi

 

Etiketler
Önceki Etiketler
Beykoz'un öğretmeni kutlamalarda kriz geçirip öldü
Sonraki Beykoz'un öğretmeni kutlamalarda kriz geçirip öldü
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz