Kavacıkspor taraftar desteği bekliyor

  • 26.11.2021 09:07
  • Güncelleme: 26.11.2021 09:10
  • Okunma: 1339 kez
  • Yorum: 0
TFF Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 3. Grubundaki İstanbul temsilcilerinden olan Kavacıkspor'da tüm dikkatler hafta sonunda oynanacak Yeşilköyspor müsabakasına çevrildi.
Kavacıkspor taraftar desteği bekliyor

Kavacıkspor Kulüp Başkanı Bedri Güntay yaptığı açıklamada, "Bilindiği üzere Bölgesel Amatör Lig Statüsü gereği özellikle İstanbul Takımlarının birbirleri ile yapacakları karşılaşmalar büyük önem kazanmakta. Dolayısı ile Yeşilköyspor maçını oldukça fazla önemsiyoruz ve mutlak galibiyet için sahaya çıkacağız. Evimizdeki üst üste ikinci maçtan da mutlu ayrılmak niyetindeyiz " şeklinde konuştu. 

Hafta içinde yapılan antrenmanlarda futbolcularından gayet memnun olduğunu ifade eden Yeşil-Beyazlı Takımın Futbol Direktörü Murat Yılmaz ise zorlu bir maç yaşanacağına vurgu yaparken, "Erenler maçı ile takımımızın moralleri yerine geldi. İyi oyun ile kazanmak çok iyi bir görüntü oldu. Yeşilköy takımını önemsiyoruz ve Erenler maçından daha zor geçeceğinin farkındayız. Bununla ilgili tüm Teknik heyet ve oyuncular iç sahada oynayacağımız maç için hazırlıklarını çok ciddi bir şekilde sürdürüyor. Takımımız iyi oynayarak istediğini almak için sahada olacak. Tüm taraftarlarımızı desteğe bekliyoruz." ifadelerine yer verdi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Kavacıkspor, Bedri Güntay