Kavacıkspor suni çim saha için çalmadık kapı bırakmadı

  • 29.04.2015 16:07
  • Güncelleme: 29.04.2015 16:10
  • Okunma: 7943 kez
  • Yorum: 0
Beykoz İlçesinde Suni Çim zeminli sahaya kavuşabilmeyi amaçlayan bu kapsamda çalmadık gidilmedik makam bırakmayan Kavacıkspor Kulübü yeniden umutlandı.
Kavacıkspor suni çim saha için çalmadık kapı bırakmadı

Yıllardır kışın çamurlu ve uçuşan toprak tozları altında, yaz aylarında kuruyan adeta zımpara gibi bir zemin haline gelen sahalarında antrenmanlara çıkmak zorunda kalan Yeşil-Beyazlı camiayı hareketlendiren ve de heyecanlandıran son temas A Takım Kaptan Bedri Güntay'dan geldi.

Beraberinden Kulüp Sportif Direktörü Murat Yılmaz ile İstanbul Büyükşehir Belediye Genel Sekreter Yardımcısı Mevlüt Bulut'u ziyaret eden Güntay olumlu mesajları alarak döndü.

Mevlüt Bulut'tan Kavacıkspor Sahasının yapımı için söz alan ikili resmi sürecin başlaması ile birlikte camialarını bilgilendirdi. Yeşil-Beyazlı Ekibin Sportif Direktörü Murat Yılmaz yaptığı açıklamada "İnşallah gelecek sezon çocuklarımıza ve halkımıza bu sahayı yeşilenmiş bir zeminde hizmetlerine kazandıracağız. Mevlüt Bulut'a Kavacıkspor ailesi ile güveniyoruz, bizlerde ziyaret esnasından kendisine forması hediye ettik." diye konuştu.

Kavacıkspor olarak ileriye dönük birçok projeleri olduğunu hatırlatan Murat Yılmaz, "Ne yazık ki biz mahallemiz çocuk ve gençleri için düşündüğümüz projeleri sürekli ertelemek zorunda kalıyoruz. Çünkü Saha Sorununu çözme önünde harcadığımız mesai çok. Her ne kadar Halı Sahada yüzlerce çocuğumuza hizmet vermeye devam ederken, mahallemiz okul yönetimleri ile öğrencileri spora yönlendirebilme anlamında bir dizi istişare yaparken ister istemez sahamızn durumuna takılıp kalmaktayız. Bu bizleri çok yormakta. Sürekli olarak makamların kapılarını çalmaktayız, ancak bir sonuca ulaşabilmiş değiliz. Verilen çok söz var ancak, bunun gerçekleşeceği günler belirsiz. Hiçbir aile de çocuklarını zımpara gibi sert zeminli sahada antrenmanlar yapmaya göndermiyor. Halı sahamızda ise belirli kapasitede talepleri karşılayabilmekteyiz." diye konuştu.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz