Kavacıkspor SAL Klasman Grubuna kaldı

  • 0
  • 7339

İstanbul SAL, 5. Grubunda İstanbul Siirtspor şampiyon olarak, Beykoz ekiplerinden Kavacıkspor ise sezonu 2. olarak Klasman Grubuna kalan iki takım oldular.

Bu sezon büyük bir çıkış yakalayan Murat Yılmaz Yönetimindeki Kavacıkspor, kendisi ile birlikte toplam 5 takımın kaderinin belli olacağı son hafta maçlarında daha önce ligden çekilen Teraziderespor maçından gelen 3 puan ile toplamda 38 Puana ulaştı. Grupta 36 Puan ile son haftaya lider durumda giren Kurtköyspor İstanbul Siirtspor ile yaptığı müsabakadan 1-0 mağlubiyete ayrıldı.

İstanbul Siirtspor ise Puanını 39'a çıkarıp grubu şampiyon olarak tamamladı. Gruptaki bir diğer önemli maçta ise haftaya 36 puan ile giren Kocasinanspor'un Sultanbeyli Uzunderespor ile yaptığı karşılaşmadan golsüz beraberlikle ayrılması ile Kocasinanspor aldığı tek puan ile 37 puanda kalırken, Sultanbeyli Uzunderespor ise sezonu 36 puan ile tamamladı.

Bu sonuçların ardından Beykoz Temsilcisi Kavacıkspor 38 Puan ile grubunu 2.sırada tamamlayıp mutlu sona ulaşan taraf oldu.

Spor Servisi

İyi kalpli olun!
Önceki İyi kalpli olun!
AK Parti Beykoz İlçe Başkanı 2 ay sonra sokağa çıktı
Sonraki AK Parti Beykoz İlçe Başkanı 2 ay sonra sokağa çıktı