Kavacıkspor Kulübü Başkanı istifa etti

  • 0
  • 8205

Beykoz’un İstanbul SAL Klasman Grubunda temsil eden tek takım olan Kavacıkspor’da Kulüp Başkanı Suat Kılıç görevinden istifa etti.

ıldız 31 Mart seçimleri için CHP listesinden Beykoz Belediye Meclisi Üyesi adayı olmuştu.

Yıldız, yapmış olduğu paylaşımda konuya ilişkin şu ifadelere yer verdi:

Değerli Spor Kamuoyuna;

3 yıldır Onurla görev yaptığım Kavacık Spor Kulübü Başkanlığı görevimden özel nedenlerden dolayı istifa etmiş bulunmaktayım.

Kavacık Spor Kulübü büyük ailesine, sporcularına, çocuklarına ve gençlerine hizmet etmekten kalben ve vicdanen çok mutlu oldum. Bu büyük ve başarılı aileye her zaman destek olacağımı belirtir, görev yaptığım sürece bana her zaman destekleri ile güç veren Kavacık Spor Kulübü Yönetim Kurulu’na, sporcularımıza, eğitim kadromuza, çalışan emekçi işçilerimize, değerli velilerimize, spor basınına ve spor ailesine teşekkür ediyorum.

Sevgi Saygılarımla…

Suat YILDIZ

Suat Yıldız'ın istifasını açıklamasının ardından Kavacık Spor Kulübü Yönetimi de kamuoyu ile paylaştığı bilgide şu cümlelere yer verdi

Kavacık Spor Tarihinde sportif ve tesisleşmede Tarihi başarılara ve ilklere imza atıp, Futbol-Atletizm 600 sporcumuzun sağlıklı koşullarda spor yapması için gecesini gündüzüne katıp maddi manevi çocuklar ve gençlerin yanında olan Başkanımız Sayın Suat YILDIZ'a Kavacık Spor Kulübümüze yaptığı hizmetlerinden ve bıraktığı büyük eserden dolayı şükranlarımızı sunar, teşekkür ederiz.

Kavacık Spor Kulübü Yönetim Kurulu

Bu dönem Beykoz’un yüz akı olmalıdır!
Önceki Bu dönem Beykoz’un yüz akı olmalıdır!
Beykoz'un öğretmeni kutlamalarda kriz geçirip öldü
Sonraki Beykoz'un öğretmeni kutlamalarda kriz geçirip öldü
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz