Spor

Kavacıkspor Kartepe kampını iki maçla tamamladı

Kavacıkspor Kartepe kampını iki maçla tamamladı
27.08.2018 09:26
| | |
3107

Kocaeli Kartepe’de sezon hazırlıkları kapsamında 3 günlük kamp yapan Beykoz ekiplerinden Kavacıkspor, son günü iki hazırlık maçı ile geçirdi.

İstanbul Süper Amatör Ligde mücadeleye çıkacak olan Yeşil-Beyazlı ekip kamptaki son gün ilk olarak KKTC  Süper Lig Takımlarından Türkgücü ile karşı karşıya geldi.

Kartepe Sahasındaki mücadelenin ilk yarısını Murat Yılmaz Yönetimindeki Kavacıkspor Takımı 8. dakikada Hakan ve 23. dakikada Emre Bolelli ile bulduğu goller ile 2-0 önde tamamladı.

İkinci yarıda karşılıklı ataklardan sadece tek gol sesi çıkarken konuk takım kazandığı penaltı atışı sonrasında bulduğu gol ile maçı 2-1’e getirdi ve müsabakada da bu skor ile tamamlandı.

Günün ikinci maçı ise Kocaeli’nin Bölgesel Amatör Ligdeki temsilcilerinden olan Büyük Derbentspor ile gerçekleşti. Murat Yılmaz Yönetimindeki Yeşil-Beyazlılar Müsabakaya Kalede Yılmaz, Hasan, Burak, Mahmut, Ümit, Salih, Cenker, Bedri, Sefa, Ertuğrul ve Samet’ten oluşan bir kadro ile çıktı.

İlk yarım saatten gol sesi çıkmazken konuk takım bulduğu gol ile 1-0 öne geçti. İkinci yarının bitimine 4 dakika kala Kavacıkspor Sefa ile bulduğu mükemmel plase golü ile durumu eşitledi 1-1. Takımlar devreyi beraberlikle tamamladı. Müsabakanın ikinci yarısından gol sesi çıkmayınca maçta eşitlik bozulmadı.

Kavacıkspor 3 gün süren kampını Pazartesi günü öğle vakti Kartepe'den ayrılarak tamamladı. Yeşil-Beyazlı Ekibin Futbol Direktörü Murat Yılmaz Kampı Dost Beykoz'a değerlendirirken, "Başarılı bir kamp dönemi geçirdiğimizi söyleyebilirim. Futbolcularımız arasındaki kaynaşma tam anlamı ile tamamlanmış oldu. Aramıza yeni katılan isimler bünyemize kısa sürede adapte oldu. Ben Kamp süresince ciddiyetle işine odaklanan tüm futbolcu kardeşlerimi kutluyorum. İnşallah bunun faydalarını lig maçlarında yaşayıp, göreceğiz" şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Kavacıkspor

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"