Kavacıkspor kafilesi Çanakkale’ye gitti

  • 11.05.2022 18:02
  • Güncelleme: 11.05.2022 18:10
  • Okunma: 1323 kez
  • Yorum: 0
U18 Yaş Türkiye Şampiyonası Finalleri Çanakkale Grubunda mücadele edecek olan Kavacıkspor takımı bu sabah Çanakkale'ye gitti.
Kavacıkspor kafilesi Çanakkale’ye gitti

Bu sezon TFF Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden A Takımında birçok futbolcusu bulunan ve deneyim kazanan Yeşil-Beyazlı ekip başarılı olup tur atlama düşüncesiyle Çanakkale’ye doğru yola çıktı.
Kavacıkspor'un da yer aldığı 4. Grupta İstanbul'dan Mecidiyeköyspor, Ergene Velimeşe, Kırklarelispor'dan Lüleburgaz Atletikspor, Manisa'dan Yunus Emre ve Balıkesir'den Büyükşehir Belediyespor takımları yer aldı.

Bugün (Çarşamba) çekilecek kura sonrasında mücadeleye çıkacak 6 takım üçerli iki gruba ayrılacak. Murat Yılmaz'ın teknik sorumluluğunu ve kafile başkanlığını yaptığı Kavacıkspor kafilesinde 21 futbolcu yer almakta. Murat Yılmaz yaptığı açıklamada iyi bir kadroya sahip olduklarının altınız çizerken, "bugün çekilecek kura sonrasında üçlü gruptaki rakiplerimizi öğreneceğiz. Beykoz ilçemizi başarı ile temsil etmek istiyoruz. Futbolcu kardeşlerim çok heyecanlı, İnşallah her şey bizim için güzel geçecek" diye konuştu.

Spor Servisi