Kavacıkspor ilk iki yarışında büyük yara aldı

  • 0
  • 2111
Kavacıkspor ilk iki yarışında büyük yara aldı
Kavacıkspor ilk iki yarışında büyük yara aldı
Kavacıkspor ilk iki yarışında büyük yara aldı

İstanbul Süper Amatör Lig 8. Grubunda hafta sonunda Başakşehirspor karşısında aldığı mağlubiyet ile ilk 2 yarışında büyük bir yara alan Kavacıkspor'da Kulüp Başkanı Enes Kararmaz adeta açtı ağzını yumdu gözünü...

Maç içinde çok net bir penaltılarının verilmediğini söyleyen Başkan Kararmaz rakipleri için ise daha ilk dakikadan itibaren futbol oynamaya niyeti olmayan bir takım nitelemesinde bulundu.

"Kavackspor olarak son maçımıza kadar aynı ciddiyetle oynamaya devam edeceğiz. Yıllar içerisinde bizi tanıyan tüm spor, futbol camiası şunu biliri ki Kavacıkspor takımı o an saha içinde farklı galip olsa da tek golle galip halde olsa da aynı futbolunu oynar, tam aksi durumda da. Bunu futbol okulumuzdan A Takım düzeyine kadar uygulayan bir ekibiz. Cumartesi günü sahada amacı futbol oynamak olmayan, her fırsatta tribünlere laf yetiştirme yarışında olan. 90 dakikalık mücadelenin her anında oyunu yavaşlatan, faullerde yerden kalkmayan, hatta son dakikalar için diyeceğim bir taç atışını bile 3 dakika yiyen vakitten nasıl kazanırım diyen bir rakip ile oynadık. Bunu hiçbir iddiası olmayan bir takım yapıyor. Biz üst üste 2 sezon TFF Bal Liginde oynadık bunların hiçbirine tenezzül etmedik." şeklinde konuştu.

ERDEM KODALAK, “GALİP GELİRSEK TÜM DENGELER DEĞİŞİR”

Kavacıkspor Takımı Antrenörü Erdem Kodalak ise hafta sonunda Kartaltepespor ile son derece önemli bir maça çıkacaklarına vurgu yaparken, “Geçtiğimiz hafta sonunda hiç arzu etmediğimiz bir yenilginin muhatabı olsak da ligi bırakmamakta kararlıyız. Kartaltepe ve Dikilaşspor’un Bay geçecekleri birer haftaları bulunmakta. Bu da bizi ligde, ilk 2 iddiasında tutacak bir durum. Kartaletepe maçından galip ayrılırsak grupta dengeler tamamen değişecek. Bu maçta Kırmızı Kart Cezalısı Tecrübeli Kaptanımız Adem İnanç’tan yararlanamayacak olmamız dışında tam kadro sahada olacağız. Genç kardeşlerimden güzel bir maç bekliyorum.“ ifadelerine yer verdi.

Spor Servisi

Beykoz İshaklıspor’da gidenlerin yeri çabuk doldu
Önceki Beykoz İshaklıspor’da gidenlerin yeri çabuk doldu
Beykoz'da tohumu getir fideyi götür dönemi başladı
Sonraki Beykoz'da tohumu getir fideyi götür dönemi başladı