Kavacıkspor her geçen gün tempoyu arttırıyor

  • 21.08.2019 15:40
  • Güncelleme: 21.08.2019 15:41
  • Okunma: 4363 kez
  • Yorum: 0
İstanbul SAL Beykoz temsilcilerinden Kavacıkspor, yapmış olduğu idmanlarda tempoyu her geçen gün arttırıyor.
Kavacıkspor her geçen gün tempoyu arttırıyor

Yeşil, beyazlı ekip son çalışmasını 15 Temmuz Stadı'nın hemen üstünde yer alan parkta yaparken ortaya konan performans Futbol Direktörü Murat Yılmaz’ın yüzünü güldürdü.

Beykoz temsilcisinin yaptığı çalışmada Kulüp Başkanı ve aynı zamanda takım kaptanı da olan Bedri Güntay’da iştirak etti.

Antrenmanın ardından açıklamada bulunan Kavacıkspor Futbol Direktörü Murat Yılmaz, "Son derece zorlu bir antrenman süreci yaşadık, ancak oyuncularımızın göstermiş olduğu performans beni mutlu etti. Her geçen gün daha da iyiye gidiyoruz. Lig maçları başlayıncaya değin tam randımana ulaşmış olacağız” diye konuştu.

Kavacıkspor Kulüp Başkanı Bedri Güntay ise kısa bir ayrılığın ardından yeniden idmanlara katılmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade ederken, "Futbolcu kardeşlerimi her zamanki gibi enerjik ve istekli görmek beni sevindirdi. Onların arasında yer almak ayrıca farklı bir heyecanı da bana yaşatmakta. Beykoz İlçemizi en iyi şekilde temsil etme niyetindeyiz. Aramıza yeni dahil olan arkadaşların da uyum süreci tamamlanmış durumda. El birliği ile camiamızın beklentilerine cevap vereceğiz” şeklinde konuştu.

Kavacık Parkında yapılan çalışmada Kumda çalışan Beykoz temsilcisinin futbolcuları ardından yüksek bölgelere yaptığı iniş-çıkışlar ile büyük bir enerji harcadı.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz