Spor

Kavacıkspor halinden memnun

Kavacıkspor halinden memnun
04.12.2018 10:13
| | |
2249

İstanbul SAL 7. Grup liderliğini namağlup devam ettiren Kavacıkspor, heyecan ve mutluluğu bir arada yaşıyor.

Yeşil Beyazlı ekip hafta sonu müsabakalarının ardından en yakın takipçisi olan Piyalepaşaspor ile puan farkını 6’ya, üçüncü sırada yer alan Bakırköyspor ile ise 8’e çıkarmış durumda.

Beykoz ekibi de hem takım kaptanlığı hem de Yönetim Kurulu üyeliği vazifeleri ile iki alanda görev ve sorumluluk üstlenen Bedri Güntay, ortaya çıkan tablonun kendilerini kesinlikle rehavete sokmayacağını söyledi.

Güntay geride kalan haftaya ait yaptığı değerlendirmede şu ifadelere yer verdi: “Biz haftayı Ligden çekilen Silivri Alibeyspor maçından gelen üç puan ile kapattık. Ardından rakiplerimizin maçlarından üst üste gelen beraberlik haberleri bizim mutluluğumuzu çifte katladı. Bu sezon çok farklı bir görüntü çizmekteyiz. Takımda ben dahil birçok tecrübeli arkadaşımızın yanı sıra birçok genç oyuncular da mevcut. Hatta ilk 11’de çıkan genç isimler var.

Öte yandan bu sezon maçlarımıza çıkan iki değerli arkadaşımızdan biri sakatlık biri de Almanya’ya yerleşme kararı aldığından mahrum kaldık. Şartlar ne olursa olsun Amatör Liglere renk katmaya, Beykoz ilçemizi başarı ile temsil etmeye devam edeceğiz. Tabii ki dönüp bakıldığında çok önemli bir avantaj yakaladığımız gerçeğini görmek mümkün ancak. Biz bu durum karşısında kesinlikle bir rehavet havasına kapılacak bir ekip değiliz. Her maçımıza rakiplerimizi ayırmadan aynı ciddiyetle çıkmaya devam edeceğiz.”

Spor Servisi 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Kavacıkspor

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"