Spor

Kavacıkspor Doğal Dükkan’da iftar yaptı

Kavacıkspor Doğal Dükkan’da iftar yaptı
13.06.2018 22:42
| | |
2967

Beykoz Amatör Spor Kulüplerinden Kavcıkspor da iftar programın adresi Doğal Dükkan oldu.

İstanbul Süper Amatör Ligde mücadele eden futbol takımının yanı sıra İstanbul Amatör Liglerinde tüm yaş kategorilerinde müsabakalara çıkan Yeşil-Beyazlı ekibin Yönetim Kurulu-Antrenörleri ve tüm branşlarındaki sporcuları nezih bir ortamda Ramazan Ayının Manevi atmosferinden fazlası ile istifade etti.

Kavacıkspor Yönetiminden iftar programına ilişkin yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi…

“Kavacıkspor Yönetim Kurulumuz, A takım oyuncularımız, Atletizm Şubemiz ve emekçi personelimiz ile yeni sezon öncesi iftar yemeğinde camiamızı buluşturduk. Yemek sonrası bir konuşma yapan Kavacıkspor Kulübü Başkanımız Sayın Suat Yıldız, “Yeni sezon öncesinde Süper Amatör Ligi’nde mücadele edecek futbol takımımızın transfer çalışmalarını tamamlayarak kadromuzu oluşturduk. Bu sezonda yine hedefimiz Bölgesel Amatör Lig olacak. Bizi en çok mutlu eden olay, Özkaynak Akademimizin sistemli çalışmalarının meyvelerini alarak, çok yetenekli gençlerimizin A takım kadrosuna katılması oldu. Hep birlikte bunun gururunu yaşadık.” dedi.

Yıldız ayrıca “2018-2019 sezonun kardeşlik dostluk içinde geçmesini diliyorum. Başta basın emekçileri ve Tüm spor camiasına canı gönülden başarılar diliyorum.” diyerek temennide bulundu.

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Kavacıkspor, Doğal Dükkan

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"