Kavacıkspor'da yüzler gülüyor...

  • 2015.01.06 00:00
  • Güncelleme: 12.03.2015 13:07
  • Okunma: 6167 kez
  • Yorum: 0
İstanbul 1. Amatör Lig 16. Grubu'nda bitime 1 hafta kala Kavacıkspor'da büyük heyecan yaşanıyuor.
Kavacıkspor'da yüzler gülüyor...

Geçtiğimiz hafta sonunda lider Çubukluspor'un ikinci sıradaki Valide Tayfunspor'u 5-0 gibi farklı bir skor ile yenip şampiyonluk turu atmasının ardından 2.sıraya yükselen yeşil-beyazlı ekip heyecanlı mı heyecanlı görünüyor. Takımın teknik kadrosunu oluşturan 3 isim yani Antrenör Murat Yılmaz ve yardımcıları Ulaş Atbaşı ve İsrafil Cömert Süper Lig'e çıkacak 2 takımın kendileri olmasını istediklerini söylerlerken hafta içindeki çalışmaların büyük bir ciddiyetle geçeceğini sözlerine eklediler. Son 2 yıldır büyük bir atılım peşinde koşan Kavacıkspor bünyesinde İstanbul Amatör Ligler'inde tüm yaş kategorilerinde katılım sağlayan takımlar ve tam anlamı ile bir futbolcu ordusu mevcut.

Kavacıkspor hafta sonunda 4.sırada olan Tuzla Şifaspor ile deplasmanda maça çıkacak iken, 3.sıradaki Valide Tafunspor ise evinde grubun derdi tasası olmayan ekiplerinden Pendik Doğanspor ile karşılaşacak. Diğer takımların konumları da dikkate alındığında Kavacıkspor Tuzla deplasmanından mutlak surette galibiyet ile dönmek zorunda gibi. Ligin ilk yarısında kendi evinde rakibini 2-0 mağlup eden Kavacıkspor, aynı başarıyı deplasmanda da gösterip kendi ipini kendisi kesmek niyetinde.

Kavacıkspor Antrenörü Murat Yılmaz yaptığı açıklamada, sezonun son haftasının en nkritik hafta özelliğine sahip olduğunu söylerken, "Biz her zaman dediğim gibi takım olarak çok iyi bir konumdayız. Müthiş bir arkadaşlık ortamımız var. Futbolcu kardeşlerim Süper Lig'e kilitlenmiş durumda. Zor bir maç olacak ancak biz her ne şartta olursa olsun Tuzla'dan evimize Süper Lig'e çıkan bir takım olarak dönmek istiyoruz." diye konuştu.

Spor Servisi