Spor

Kavacıkspor’da Yelkenspor şanssızlığı

Kavacıkspor’da Yelkenspor şanssızlığı
19.02.2018 17:16
| | |
5787

İstanbul SAL Klasman B Grubu Beykoz temsilcilerinden Kavacıkspor, Küçükyalı Yelkenspor karşısında iyi bir görüntü çizmesine rağmen 3 puanın üzüntüsü yaşadı.

İstanbul SAL Klasman B Grubu Beykoz temsilcilerinden Kavacıkspor, hafta sonu oynanan Küçükyalı Yelkenspor maçında iyi bir görüntü çizmesine rağmen 3 puanın üzüntüsü yaşadı.

Beykoz Ekibinin Futbol Direktörü Murat Yılmaz yapmış olduğu açıklamada Küçükyalı Yelkenspor müsabakasında galibiyeti hak eden tarafın kendileri olması gerektiğini söylerken, “özellikle ilk yarıya bakıldığında çok net pozisyonlardan yararlanamadığımız gerçeği ortaya çıkmakta. Bu pozisyonların kiminde direğe, kiminde ise rakip takım kalecisine takıldık, ya da topu auta gönderdik. 5 gollü bir galibiyet ile ilk yarıyı tamamlayabilirdik.” diye konuştu.

“Şans hiç yanımızda olmadı”

Murat Yılmaz aktarımlarının devamında şu ifadeleri kullandı ; “Beklenmedik anda gelen Küçükyalı Yelkenspor ataklarının ardından bir de penaltı atışı kaçırmalarının rakip takımın direncini arttırdığı gerçeğini de göz ardı edemeyiz. Beraberliği yakalayabilse idik, durum farklı da olabilirdi. Futbolda sadece iyi oynamak, olumlu izlenim bırakmak maalesef yeterli olmuyor. Yakaladığınızı atacaksınız, bunun yanında da şans faktörü de çok önemli. İşte bizim Küçükyalı Yelkenspor maçında şansta hiç yanımızda olmadı. Tabii ki üzüldük ancak Süper Amatör ligde maddi olarak çok güçlü takımlar var. Rakibimiz grup maçlarındaki rakiplerimize göre oldukça zayıf bir takım izlenimi bizde bıraksa da yakaladığını attı ve hedefi olan 3 puanı alıp gitti.” 

Kavacıkspor'da Pazar günü yapılacak İFASPOR maçı hazırlıkları ise 15 Temmuz Şehitleri Stadı’nda başladı.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor haberleri, kavacıkspor, Küçükyalı Yelkenspor

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"