Spor

Kavacıkspor'da rehavete kapılmak yok

Kavacıkspor'da rehavete kapılmak yok
09.01.2019 15:00
| | |
1827

İstanbul SAL Klasman Grubu'na kalmayı garantileyen Kavacıkspor'da antrenmanlar devam ediyor.

Ligde istenmedik olaylar nedeni ile verilen arada da antrenman programını devam ettiren Yeşil-Beyazlı ekip son antrenmanını karla kaplı zeminde yaparken, futbolcuların neşeli halleri dikkatlerden kaçmadı.

Beykoz Ekibinde klasman grubu maçları öncesinde takıma takviyeler yapılması yolunda araştırma ve görüşmeler ise devam etmekte. Bu konuda teknik kadronun elinde liste mevcut.

Kavacıkspor bu sezon tecrübeli ve genç isimlerin birlikte çok iyi bir sinerji yakalaması ile dikkatleri fazlası ile çekmeyi başarmıştı. Bu genç isimlerden Samet Bahça Bölgesel Amatör Lig Takımlarından Şile Yıldızspor ile anlaşma sağlayıp arkadaşlarına ve kulübüne veda ederken, yine kadroda yer alan genç isimlerden Görkem Çoban ise Çengelköyspor ile yapılan özel maçta sakatlanarak sezonu kapamak zorunda kalmıştı.

Yeşil-Beyazlı ekip 15 Temmuz Şehitler stadında çıktığı son antrenmanında karla karlı zemine karşın oldukça istekli bir görüntü çizdi. Başta Takım Kaptanı Bedri Güntay olmak üzere neşeli hal tüm futbolculara sirayet ederken Teknik Sorumlu Murat Yılmaz futbolcularını biran olsun boş bırakmayarak konsantre kaybı yaşamalarının önüne geçmekte.

Kavacıkspor Takımında hafta içinde takıma yapılacak takviyeler ile ilgili sürpriz gelişmelerin olacağı ve yeni isimlerin kamuoyu ile paylaşılacağı konuşulmakta. Öte yandan Yeşil-Beyazlı Kulüpte bastırılan 2019 Yılı Takvimlerinin satışı ise devam ediyor. Takvimlere mahalle esnaflarının ilgi göstermesi ise dikkatlerden kaçmıyor.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Rehavet, Kavacıkspor

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"