Kavacıkspor'da ikinci yarı için hazırlıklar maçları devam ediyor

  • 0
  • 3225
Kavacıkspor'da ikinci yarı için hazırlıklar maçları devam ediyor
Kavacıkspor'da ikinci yarı için hazırlıklar maçları devam ediyor
Kavacıkspor'da ikinci yarı için hazırlıklar maçları devam ediyor

TFF Bölgesel Amatör Lig 14. Grubunda mücadele eden Kavacıkspor'da 2022 - 23 Sezonu ikinci yarı maçlarının hazırlıkları sürüyor.

Yeşil-Beyazlı ekip belirlenen planlama dahilinde antrenman ve hazırlık maçları serisini uygularken ilk haftada karşılaşacakları rakipleri Bursa Akhisar Demirspor takımının ligden çekildiğini açıklaması ile maç hasretine bir hafta daha ilave gelmiş oldu.

Beykoz’u en iyi şekilde temsil edeceğiz

Kavacıkspor Teknik Sorumlusu Erdem Kodalak yapmış olduğu açıklamada, "Ligdeki konumumuz ortada... Bundan sonraki maçlarda Beykoz İlçemizi ve semtimizi en iyi şekilde temsil etme gayretinde olacağız.” ifadelerini kullanarak, “Önümüzde Akhisar Demirspor'un da çekilmesi sonrasında oynanacak 12 maç daha var. Bu maçlar özellikle genç kardeşlerimiz için kendilerini gösterebilmeleri anlamında çok önemli olacaktır.” dedi.

Stres yaşayacak bir durum yok

Sporcuların İlk yarıdaki maçlarda olduğu gibi tecrübesizlik ve stres yaşayacak bir durumları olmadığını söyleyen Kodalak, “biz kurumsallaşma anlamında bir hayli mesafe kat etmiş, futbola özellikle altyapı anlamında büyük yatırımları, beklentileri plan bir kulüp olarak her şeye yeniden başlıyorcasına çıkıp maçlarımızı oynayacağız. Hazırlık maçları serimiz de devam etmekte. Son 1 hafta içinde önce Bayrampaşa Teknik, ardından Sancaktepe karşılaştık ve hafta sonu Pazar günü itibarı ile de Bağcılar ile maç bir maçımız daha olacak. Her şey belirlenen plan dahilinde devam etmekte" diye konuştu.

Spor Servisi

Beykoz kızları Pazar günü Kadıköy'ü ağırlayacak
Önceki Beykoz kızları Pazar günü Kadıköy'ü ağırlayacak
Anadoluhisarı İdmanyurdu tek puanla yetindi
Sonraki Anadoluhisarı İdmanyurdu tek puanla yetindi