Kavacıkspor’da hüzünlü veda

  • 0
  • 2707
Kavacıkspor’da hüzünlü veda
Kavacıkspor’da hüzünlü veda
Kavacıkspor’da hüzünlü veda
Kavacıkspor’da hüzünlü veda

TFF Bölgesel Amatör Lig 14.Grubunda mücadele eden Kavacıkspor 2022-23 Sezonunda Lige veda eden takımlar arasında yer aldı.

2 sezon TFF Bölgesel Ligde mücadele eden Beykoz temsilcisi sezonun son maçında, 15 Temmuz Şehitler Stadında, Kocaeli temsilcisi Kullar 1975’i konuk etmiş ve maçı 2-1 mağlup kapatmıştı.

Müsabakanın ardından sahada özel bir buluşma vardı... Başta Yeşil-Beyazlı ekibin Kulüp Başkanı Enes Kararmaz olmak üzere, Yönetim Kurulu Üyeleri, Teknik Kadrodaki isimler ve kadroda yer alan tüm futbolcular bir araya gelirken Başkan Kararmaz bir konuşma yaptı.

Bu sezon verdikleri mücadele ve emeklerden dolayı futbolcularına teşekkür eden Başkan Kararmaz onlarla helalleşti... Kararmaz, "Ben sizlerin ortaya koyduğu mücadeleden dolayı memnunun, küme düşülmüş, çıkılmış o ayrı bir konu ama ben böylesine karakter sahibi futbolcularım olduğu için memnum. TFF Bölgesel Amatör Liginin statüsü ortada sizler elinizden geleni yaptınız. Umarım ki gelecek sezon için de sizlerle çalışırız, yeni mücadelelere çıkarız" şeklinde konuştu.

Başkan Enes Karamaz'ın ardından takımın deneyimli kaptanı Adem İnanç da kısa bir görüş sunarken, “Elimizden gelen tüm mücadeleyi sergiledik, ama olmadı... Bizler göstermiş olduğunuz bu görüntüden dolayı da teşekkür ediyoruz. Bizlerden yana da haklarımız helal olsun" diye konuştu.

TFF Bölgesel Liglerinde, maç sonu buluşmalarına çok nadir rastlanırken, hatta olaylar, suçlamalar bir birini kovalarken, suçlular aranırken, bu anlamda Kavacık Spor Kulübü de örnek teşkil edecek güzel bir tabloya imza atmış oldu.

Spor Servisi

Beykoz 1908 Antrenörü durumdan memnun
Önceki Beykoz 1908 Antrenörü durumdan memnun
Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Sonraki Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz