Kavacıkspor'da hafta sonu iki maç oynanacak

  • 0
  • 6615
Kavacıkspor'da hafta sonu iki maç oynanacak
Kavacıkspor'da hafta sonu iki maç oynanacak
Kavacıkspor'da hafta sonu iki maç oynanacak
Kavacıkspor'da hafta sonu iki maç oynanacak

İstanbul Süper Amatör Liginin Beykoz Temsilcilerinden Kavacıkspor’da antrenman ve hazırlık maçları aralıksız sürüyor.

15 Temmuz Stadı'nda yapılan antrenmanlarda futbolcuların hırsı ve enerjik hali ise dikkatlerden kaçmıyor. Her mevkide alternatifli bir kadro oluşturan yönetim ise ligin sürpriz ekiplerinden biri olacakları konusunda umutlu.

24 kişilik lig kadrosunu tamamlayan Yeşil-Beyazlı ekipte son transferler ise Galatasaray U19 Takımından Kaleci Taha Aşık ile, Küçükköy’den Emre Türko oldu.

Taha Aşık, 2001 doğumlu iken Altınovaspor altyapısında başladığı futbolculuk kariyerinde Galatasaray Takımı ile zirve yapmıştı.

1991 Doğumlu olan İstanbul Amatör Liglerinin üst düzey santraforlarından olan Emre Türko geçen sezona Kağıthanespor’da başladıktan sonra Süper Amatör Lig Yükselme Grubunda, Küçükköy Takımına geçiş yapmıştı.

Kavacıkspor Futbol Direktörü Murat Yılmaz, iki futbolcunun gelmesi ile artık transfere nokta koyduklarının altını çizerken, "24 Kişilik kadromuz da belirlenmiş oldu. Antrenmanlarda tempomuz artacak, hafta sonunda Kavacıkspor 15 Temmuz Stadında iki maça çıkacağız. Cumartesi günü İstanbul 1.Amatör Ligdeki Beykoz ekiplerinden Çubukluspor ile Pazar Günü ise İstanbul Bulancakspor ile maç yapacağız. Her iki maçımız da Saat 17.00’de başlayacak" diye konuştu.

Spor Servisi

Beykoz Runners ekibi, 30 Ağustos için koştu
Önceki Beykoz Runners ekibi, 30 Ağustos için koştu
Beykoz'un öğretmeni kutlamalarda kriz geçirip öldü
Sonraki Beykoz'un öğretmeni kutlamalarda kriz geçirip öldü
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz