Kavacıkspor'da Bedri Güntay güven tazeledi

  • 0
  • 4905
Kavacıkspor'da Bedri Güntay güven tazeledi
Kavacıkspor'da Bedri Güntay güven tazeledi
Kavacıkspor'da Bedri Güntay güven tazeledi
Kavacıkspor'da Bedri Güntay güven tazeledi

Beykoz'un son yıllardaki başarılı spor kulüplerinden Kavacıkspor'da genel kurul heyecanı yaşandı.

2019-22 Yıllarına ait tablolarının gündeme geldiği kongre sonunda yönetim kurulu ibra edilirken yapılan oylama ile Bedri Güntay Başkanlığındaki tek liste delegelerden onay alıp yeni yönetim kurulu da belirlenmiş oldu.

Klasikleşen Genel Kurul gündemi ile gerçekleşen kongreye yüksek katılım olması dikkati çekti. Hazirun listesinde imzalar ve salon içindeki kalabalıktan sonra yeterli sayıya ulaşılınca Genel Kurul başladı.

Verilen liste ile kongrede Divan Başkanlığına Hüseyin Yılmaz, Başkan Yardımcılığına Ayhan Ok ve Katip Üyeliğe Mine Ekin seçilerek daha önce kamuoyu ile paylaşılan gündem maddelerine geçildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan kongre, ilgili gündem maddesi sıralamasına göre Kulüp geçmiş dönemi kapsayan faaliyet raporu, denetleme kurulu raporu, kesin hesap bütçesi ve tahmini bütçeleri içeren hazırlanan metin Barbaros Keskin tarafından Genel Kurula okundu.

Bütün maddeler delegelerin tamamının onayıyla kabul edildi.

Yeni Yönetim için kongre divanına iletilen tek liste Bedri Güntay Başkanlığındaki liste oldu. Yapılan seçimin ardından da kulübe 3 yıl süre ile göre yapacak Yönetim Kurulu ve diğer kurullar belirlenmiş oldu.

Seçimin ardından konuşan Başkan Bedri Güntay Genel Kurula gösterilen yoğun ilgiden dolayı tüm katılımcılara teşekkürlerini iletti.

Güntay, geride kalan 3 yıllık görev sürelerinin hiçte kolay geçmediğine vurgu yaparak, yeniden görev alacakları 3 yıl sonrasında kulübü daha da iyi yerlere getirip kendilerinden sonra göreve gelecek yönetime bayrağı devredeceklerini söyledi.

Çok küçük yaşlarda dahil olduğu ve uzun yıllar futbol oynayıp kaptanlığını yaptığı kulübünde Başkanlık yapma isteğinin çocukluk hayali olduğunu söyleyen Başkan Güntay, "Geride kalan Başkanlık sürecinde benimle birlikte olan, görev yapan, mücadele eden herkese tüm arkadaşlarıma teşekkür etmek isterim. 14 yaşında girdiğim bu kulüp bünyesinde 39 yaşında Kulüp Başkanı olarak başarılı bir tablo ile karşınızda olmaktan dolayı mutluyum." dedi.

Güntay, şunları kaydetti:

"Bizim olduğumuz yerde her zaman iddia olur yeri geldi üzüldük, kızdık ancak geriye dönüp baktığımızda yönetim kurulu olarak başarı bir süreç geçirdiğimiz görmek de mümkün. İnanın kalemle yazılıp açıklanamayacak çok büyük fedakarlıklar ile bugünlere geldik. Kulüp bünyesinde olan bir çocuğun dahi kurtarılmasına vesile olduksa ne mutlu bize."

Kavacıkspor Tesislerinde üyelerin geniş bir katlım gösterdiği Genel Kurula Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Prof.Dr.Ali Kızılet, Beykoz Belediye Meclisi Üyesi Suat Yıldız'ın yanı sıra önceki dönem başkanları, yöneticileri ve geçmiş yıllarda kulüp forması giymiş bazı futbolcular katıldı.

Yönetim Kurulu Asil

Bedri Güntay, Ulaş Atbaşı, Engin Çelebi, Yavuz Usta, Seçkin Doğan, İsrafil Cömert, Doğan Deliak, Emre Büyüksoy, Fahrettin Yılmaz, Murat Yılmaz

Yönetim Kurulu Yedek

Turgay Gedik, Yasemin Şahin, Mehmet Önder, Alparslan Biçer, Sedat Akın, Fahrettin Pehlivan, Hasan Yılmaz, Hakan Gedik, Zafer Yavuz, Ahmet Öztürk

Denetleme Kurulu Asil

Erdem Kodalak, Bülent Atbaşı, Onur Kurtuluş

Denetleme Kurulu Yedek

Osman Karaman, Mustafa Tosun, Feyzullah Bilgin

ASFK Delegeleri Asil

Ulaş Atbaşı, Doğan Deliak, Bedri Güntay

ASFK Delegeleri Yedek

Ahmet Öztürk, İsrafil Cömert, Mehmet Önder

Onur Kurulu

Yusuf Topraklı, Birol Özkurteller, Kadir Öztürk, Başaran Yavuz, Suat Yıldız, Hüseyin Yılmaz, Abdurrahman Yıldız, Bülent Küçük, Ali Kızılet Halit Çolakoğlu, Hayrettin Yılmaz, Fatih Öztürk, Oğuz Özcan, Mustafa Akoğlu, Cemal Yavuz

Spor Servisi

Beykoz Ortaçeşme'de iki ev alevlere teslim oldu
Önceki Beykoz Ortaçeşme'de iki ev alevlere teslim oldu
İstanbul Valisinin Beykoz mesaisi
Sonraki İstanbul Valisinin Beykoz mesaisi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz