Kavacıkspor'da alarm verildi... Rakip Dudullu

  • 13.12.2018 07:59
  • Güncelleme: 13.12.2018 08:00
  • Okunma: 4453 kez
  • Yorum: 0
İstanbul Süper Amatör Lig 7. Grubunun Lideri olan Kavacıkspor’da hafta sonunda oynanacak olan Dudulluspor maçının hazırlıkları devam ediyor.
Kavacıkspor'da alarm verildi... Rakip Dudullu

Yeşil-Beyazlı ekip Futbol Direktörü Murat Yılmaz Yönetiminde soğuk bir havada gerçekleşen son çalışmasında yakaladığı avantajın farkında olan bir takım görüntüsü çizdi.

Takım Kaptanı Bedri Güntay Bakırköyspor deplasmanında galibiyeti kaçıran taraf olduklarını söylerken, "Bu maç artık geride kaldı…her maçımız bir final müsabakası anlamı taşımaya devam ediyor. Bakırköyspor maçı d rakibimiz açısından da üst sıralar için bir kader maçı anlamı taşımakta idi. Aynı şeyi hafta sonundaki Dudulluspor maçı ile bir kez daha yaşayacağız. Rakibimiz de ilk iki için iddialı konumunu devam ettirmek niyeti ile puan için gelecek. Ancak bizim özellikle iç saha maçlarımızda puan kaybı yaşamaya niyetimiz yok. Takım olarak moral-motivasyonumuz üst seviyelerde. Zorlu maçlarımız da var, ancak her hafta aldığımız puanlar bizi son haftalara kalmadan ilk hedefimize ulaşmamıza sağlayacaktır. Klasman Grubu yolunda en avantajlı takımlardan biri olduğumuzun da farkındayız" şeklinde konuştu.

Kavacıkspor Futbol Direktörü Murat Yılmaz ise grupta her hafta sonunda dengelerin değişmeye başladığını söylerken, "Özellikle önümüzdeki 3 maçta puan kaybı yaşamak istemiyoruz. Bu seride alacağımız puanlar bizi Klasman Grubuna da taşıyacak nitelikte olacak. Dudulluspor grubun iyi takımlarından birisi hafta sonunda yapacağımız maçın oldukça  üst seviyede, tempolu ve oldukça heyecana sahne olmasını bekliyoruz." dedi.

Spor Servisi