Kavacıkspor çıkıp salınmak istiyor

  • 20.02.2020 18:50
  • Güncelleme: 20.02.2020 18:51
  • Okunma: 4837 kez
  • Yorum: 0
İstanbul Süper Amatör Lig Klasman Grubuna kalmak için Beykoz'un bir takımı daha heyecan yaşıyor.
Kavacıkspor çıkıp salınmak istiyor

TED İstanbul Koleji SK ile Beykoz 1908 A.Ş. takımlarının ardından Kavacıkspor'da bu başarıyı yakalamayı hedefliyor.

Cumartesi günü Çıksalınspor ile oynanacak müsabakadan galibiyetle ayrılması durumunda Klasman Grubuna çıkacak olan Beykoz temsilcisinde heyecan üst seviyelere çıktı.

Yeşil-Beyazlı ekibin Futbol Direktörü Murat Yılmaz antrenman öncesinde futbolcuları ile geldikleri nokta ve hafta sonunda oynayacakları Çıksalınspor maçı ile ilgili aktarımlarda bulundu.

Yılmaz, "Bu sezon gerçekten de Bölgesel Amatör Lige çıkmayı çok istiyoruz. Geride kalan iki sezon Klasman Grubunda mücadele ettik. Orada çok farkı bir hava var. Her takımın şansı var, sürpriz takımlar bile çıkabiliyor. Bu nedenle biz öncelikle hafta sonundaki Çıksalınspor maçına odaklanacağız. Futbolcu kardeşlerimden ricam bu haftayı çok iyi değerlendirmeleri, maça yüzde yüz konsantre ile çıkmaları. Rakibimizin de Klasman grubu için bizim gibi iddiası var. Kıran kırana müthiş bir maç bizleri bekliyor olacak" diye konuştu.  

Murat Yılmaz, Cumartesi Günü oynanacak karşılaşmada seyirci patlaması yaşanacağını ifade ederken, "Öncelikle Kavacıkspor camiası bu maça kilitlendi. Sosyal medya paylaşımlarıyla da bunu fazlası ile gösteriyorlar. İnşallah beklentilerini boşa çıkarmayacağız. Beykoz'dan değişik kulüplerdeki gerek işin yönetim kısmında görev yapan, gerek teknik kadroda bulunan ve futbolcu kardeşlerimiz arayıp başarı dileklerini iletiyor. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Bilindiği üzere ilçemizden Beykoz 1908 A.Ş. ve TED İstanbul Koleji SK takımları Klasman Grubuna kaldı. İnşallah bizde kalacağız ve sezon bitiminde Beykoz'dan Bölgesel Amatör Lige mutlak surette bir takımımız gidecek." şekline konuştu. 

Başkan Güntay iddialı konuştu

İstanbul Süper Amatör Lig 1.Grubunda son hafta karşılaşmasında Çıksalınspor’u konuk edecek olan Kavacıskpor’da heyecan her geçen dakika daha da artıyor.

Yeşil-Beyazlı Kulüpte Başkan Bedri Güntay yaptığı açıklamada, son iki sezonda da Klasman Grubuna kaldıklarını hatırlatırken, "Bu sezon çok daha farklı, istekli, çok daha fazla heyecan yaşıyoruz. Biz işimizi kendimiz görmek istiyoruz. Çıksalınspor’u en iyi şekilde ağırlayıp, maç sonunda ise Klasman Grubuna kalmış bir takım olarak sahadan ayrılmak istiyoruz. Kavacık Mahallesinde büyük bir beklentinin oluştuğuna da dikkatleri çekmek isterim.

İnşallah büyük sevinci onlar ile birlikte maç sonunda doyasıya yaşayacağız. Ben futbolcu kardeşlerime büyük güven duyuyorum. Sezon içine inişli çıkışı grafikler çizsek de toparlanmasını bildik. Özellikle Bakırköyspor galibiyeti bizi kendimize getirdi diyebilirim.” diye konuştu.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz