Kavacıkspor Küçükayasofya’ya konuk olacak

  • 0
  • 2159
Kavacıkspor Küçükayasofya’ya konuk olacak

İstanbul Süper Amatör Lig 8. Grubunda mücadele eden Kavacıkspor'da Lider Kartaltepespor'un ellerinden kaçtığı inancı hakim.

Yeşil-Beyazlı ekip aralarında dostluk bağlantısı olduğu Kartaltepespor maçında sonuca etki edecek yüzde yüz bir gol pozisyonuna üzülürken umularını ileriki haftalara taşıdı.

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadındaki müsabakayı Kartaltepe Spor Kulübü Başkanı Ali Rıza Türk ile yan yana takip eden Kavacıkspor Başkanı Enes Karamaz maçın genel tablo da dikkate alındığında berabere bitmesine şaşırmadıklarını ifade etti.

"Maçın son bölümünde çok önemli bir pozisyon kaçırdık. Rakibimizin de ikinci yarıda birkaç pozisyonu vardı. Genç oyunculardan kurulu bir ekibiz, Kartaltepe takımda ise oldukça tecrübeli isimler olsa da çok koşarak aradaki farkı kapattık. Sonuçta maç beraberlikle neticelendi.” şeklinde konuşan Kararmaz, “Bu hafta sonunda şampiyonluktaki iddialı takımlardan Küçükayasofya'ya konuk olacağız. Üste üste oynadığımız bu zorlu maçlardan alabildiğimiz en iyi puanlar toplayıp süreci atlatmak istiyoruz " dedi.

Spor Servisi

Paşabahçe yöneticileri Aşkın Karadeniz’e güveniyor
Önceki Paşabahçe yöneticileri Aşkın Karadeniz’e güveniyor
Çubuklu'da kentsel dönüşümü kim engelledi
Sonraki Çubuklu'da kentsel dönüşümü kim engelledi