Kavacıkspor Beykoz’da galip gelmek istiyor

  • 0
  • 3083
Kavacıkspor Beykoz’da galip gelmek istiyor
Kavacıkspor Beykoz’da galip gelmek istiyor

TFF Bölgesel Amatör Lig 14. Gruptaki Beykoz temsilcilerinden olan Kavacıkspor, hafta sonunda oynayacağı Gebze Tayfunspor karşılaşmasının hazırlıklarını sürdürüyor.

Yeşil-Beyazlı ekip sezonun ilk yarısında Gebze'de oynanan karşılaşmayı 2-0 kazanmıştı.

Beykoz temsilcisinde Teknik Direktör Erdem Kodalak müsabaka öncesinde yaptığı açıklamada, "Genç bir kadro ile ligde mücadelemize devam ediyoruz. Pazar günü Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadında maçımızı izlemeye gelenlere tempolu güzel bir futbol ve galibiyet sunmak istiyoruz.” dedi.

Rakibimizi deplasmanda yenmiştik

Lige verilen arayı hazırlık maçları ve rutin antrenmanlarla geçirdiklerine vurgu yapan Kodalak, “rakibimizi ilk yarıda deplasmanda yenmiştik, rövanştan da 3 puanla ayrılma düşüncesindeyiz. Futbolcularımızın üzerinde baskı, stres kalmadığı için ben daha aktif, oyunu kontrolümüze tuttuğumuz bir maç olacağı kanaatindeyim. Sezonun geri kalan maçlarının genç futbolcularımızın kendilerini göstermeleri için çok iyi bir fırsat olacağını düşünüyorum” dedi.

Maç Pazar günü Kavacık 15 Temmuz Şehitler Stadında

Kavacıkspor - Gebze Tayfunspor TFF Bölgesel Amatör Lig 14.Grup karşılaşması 5 Mart Pazar Günü Beykoz’da Kavacıskpor 15 Temmuz Şehitler Stadında Saat 14.00'de oynanacağı bildirildi.

Haber Merkezi

Haksız ceza alan Beykoz 1908 hırs yaptı
Önceki Haksız ceza alan Beykoz 1908 hırs yaptı
Tebrik Edi-yorum
Sonraki Tebrik Edi-yorum
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz