Kavacıkspor Beykoz’a puanla dönmek istiyor

  • 0
  • 5605
Kavacıkspor Beykoz’a puanla dönmek istiyor
Kavacıkspor Beykoz’a puanla dönmek istiyor

TFF Bölgesel Amatör Lig 14. Grubunda hafta sonunda İstanbul'da gerçekleşecek maçlardan birisi de Cankurtaranspor - Kavacıkspor karşılaşması olacak.

Sezonun ilk maçında Kavacıkspor 15 Temmuz Stadında oynanan karşılaşmayı Cankurtaranspor 3-0'lık skor ile kazanmıştı. Rakibinden rövanşı almak niyetinde olan Beykoz temsilcisi teknik direktörü Erdem Kodalak maça ilişkin açıklamalarda bulundu:

Kodalak, "Öncelikle puan sıralamasındaki yerimizin bilincindeyiz. Tabii ki bu bizim tabiri caizse teslim bayrağını çektiğimiz anlamına da gelmemeli. İkinci yarı uzun bir maraton ve hem bizim hem de İstanbul'un diğer temsilcilerinin birçok maçı bulunmakta. Cankurtaranspor maçından alacağımız bir galibiyet takım üzerindeki kara bulutları bir anda kaldıracaktık. Maç için iyi bir antrenman süreci yaşadık. Futbolcularımız da bu maça çok farklı bakmakta" diye konuştu.

Cankurtaranspor - Kavacıkspor karşılaşması 5 Şubat Pazar Günü İBB Yenikapı Tesisleri Sahasında Saat 14.00'de başlayacak. Müsabakayı Eda Cihan, Bahadır Eti ve Semih Tuna Hakem Üçlüsü yönetirken 4. Hakem ise Samet Tükenmez olacak.

Cankurtaranspor 22 puanla 6. sırada, konuk Kavacıkspor ise 10 puanla 11. sıradayken karşılaşmaya çıkacak.

Spor Servisi

Beykoz 1908 futbolcularından Kelle İbrahim’e ziyaret
Önceki Beykoz 1908 futbolcularından Kelle İbrahim’e ziyaret
Beykoz'da tohumu getir fideyi götür dönemi başladı
Sonraki Beykoz'da tohumu getir fideyi götür dönemi başladı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz