Kavacıkspor 6 puanla rahatlamak istiyor

  • 0
  • 1827
Kavacıkspor 6 puanla rahatlamak istiyor
Kavacıkspor 6 puanla rahatlamak istiyor
Kavacıkspor 6 puanla rahatlamak istiyor

İstanbul Süper Amatör Lig Klasman A Grubunda mücadele eden Kavacıkspor'da Pazartesi günü oynanacak Beşyüzevlerspor müsabakasının hazırlıkları tamamlandı.

Yeşil-Beyazlı ekip Takım Antrenör Erdem Kodalak yönetiminde hafta boyunca sıkı bir antrenman süreci yaşarken moral-motivasyon olarak da üst seviyelere çıkılmış durumda.

Maçı kazanırsak yolu yarılarız

Beykoz temsilcisinde Kulüp Başkanı Enes Kararmaz Beşyüzevler maçına mutlak galibiyet parolasıyla çıkılacağını hatırlatırken, "Klasman Grubuna çok güzel bir başlangıç yaptık. Şimdi camia olarak Beşyüzevlerspor müsabakasına kilitlenmiş durumdayız. Alacağımız galibiyetin anlamı büyük olur ve yüzde elli şansa ulaşmış oluruz. Herkes bunun bilincinde, Pazartesi günü Beykoz'a neşeli bir dönüş yapmak istiyoruz" diye konuştu.

Maçın ardından 6 puana çıkmak istiyoruz

Beykoz temsilcisinde Sportif Direktör Murat Yılmaz ise gençlerle, tecrübeli oyuncuların uyumuna sahne olan bir kadro yapısına sahip olduklarını söylerken, "Biz de her takım gibi çıkılacak 7 maçın her biri için bir planlama yaptık. İlk beklentimizin galibiyetle olumlu karşılık bulması güzel. Beşyüzevler maçı da zorluk derecesi yüksek bir maç olacak. İki takımda alacağı skorların kaderlerine etki edeceğinin farkında. Galip geldiğimiz anda puanımız 6'ya çıkacak ve bu takıma müthiş bir geri dönüş olarak yansıyacak" dedi.

Spor Servisi

Beykoz İshaklıspor’un şampiyonluğu daha güvenli
Önceki Beykoz İshaklıspor’un şampiyonluğu daha güvenli
Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı
Sonraki Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı