Yaşam

Kavacık’ta trafik kazası: 2 kişi ağır yaralı

Kavacık’ta trafik kazası: 2 kişi ağır yaralı
2014.07.27 00:00
| | |
21929

Kavacık Rüzgarlıbahçe yolu üzerinde meydana gelen trafik kazasında iki kişi ağır olarak yaralandı. Yaralıların hayati tehlikeyi atamadıkları belirtildi.

Kavacık Rüzgarlıbahçe yolu üzerinde dün saat 22:30’da meydana gelen trafik kazasında iki kişi ağır olarak yaralandı. Yaralıların hayati tehlikeyi atamadıkları belirtildi.

34 TM 188 plakalı Renault Broadway marka otomobiliyle Anadolu Hisarı’ndan Kavacık’a doğru giden Yusuf Çiloğlu, önünde giden Hüseyin Topuz’un kullandığı özel halk otobüsünü sollamak istedi. Bu sırada karşıdan bir otomobilin geldiğini gören Çiloğlu otobüsün önüne geçmeye çalıştı ancak mesafeyi ayarlayamayınca altına girdi. Yusuf Çiloğlu ile arkadaşı Abdülkerim Yıldırım hurdaya dönen otomobilde sıkıştı.

Kavacık-Anadoluhisarı hattında sefer yapan 34 YH 1290 plakalı özel halk otobüsündekiler ise kazadan yara almadan kurtuldu. İtfaiye ekipleri tarafından otomobilden çıkartılan yaralılardan Yusuf Çiloğlu, Beykoz Devlet Hastanesi’ne, Abdülkerim Yıldırım ise Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Bilinci kapalı olan Yusuf Çiloğlu’nun vücudunda çok sayıda kırık olduğu tespit edildi. Her iki yaralının da hayati tehlikeyi atlatamadıkları belirtildi.

Anahtar Kelimeler: Kavacık, Rüzgarlıbahçe, Hüseyin Topuz, Yusuf Çiloğlu, Abdülkerim Yıldırım, Trafik Kazası

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"