Kavacık’ta hedef Beykoz’a 3 puanla dönmek

  • 0
  • 2989
Kavacık’ta hedef Beykoz’a 3 puanla dönmek

İstanbul Süper Amatör Lig 8. Grubunda şampiyonluk hesapları yapan Kavacıkspor'da hafta sonunda oynanacak Çamlıcaspor maçının hazırlıkları devam etti.

Yeşil-Beyazlı ekip Teknik Sorumlusu Erdem Kodalak yönetiminde yen yılın ilk maçı hazırlıklarına devam ederken, Çamlıca deplasmanından 3 puanla dönmek hedefleniyor.

Kavacıkspor Kulüp Başkanı Enes Kararmaz öncelikle Gaziosmanpaşaspor ile oynana ve galibiyetleri ile kapanan müsabaka nedeni ile tribünlerden destek verenlere başta Boğazın Yargıçları Taraftar Grubu olmak üzere teşekkürlerini iletti.

Başkan Kararmaz önlerinde bir zorlu maçın daha olduğuna vurgu yaparken, "İlk 2 yolunda avantajımızı devam ettirmek istiyoruz. Bunun için de Çamlıcaspor maçından galibiyetle dönmemiz gerekmekte. Öte yandan grupta ilk iki sırada yer alan Dikilitaşspor ile Kartaltepespor'un maçı da var. Buradan çıkacak sonuç bizim açımızdan da çok önemli. Ancak dediğim gibi biz önce kendi maçımızdan galip ayrılmaya bakacağız, tüm konsantremizi Çamlıca maçına vermiş durumdayız " şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Paşabahçe U14 şampiyonluğunu ilan etti
Önceki Paşabahçe U14 şampiyonluğunu ilan etti
Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Sonraki Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024